Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? sytuacja xD siedzę sobie na oknie i czytam książkę i jem sobie kubełek z #kfc (mieszkam na parterze) i idą sobie dwie laski i do mnie smacznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówię a dziękuje ( ͡º ͜ʖ͡º) jedna mówi daj kawałek xD to mówię to podejdź dam co zostało bo już nie mogę :D podeszła wzieła podziękowała i poszła 3 kawałki tam zostały kurczaka w panierce i jedno udko którego nigdy nie jadam i kilka frytek xD, wracaja około 30 minut później ona z chłopakiem już bez kolezanki i mówi ze to ten i na mnie pokazuje xDD i jej chyba chłopak zaczyna na mnie drzeć #!$%@? ze co mu kobiete podrywam i z nią rozmawiam skoro jej nie znam ( ͡º ͜ʖ͡º) mówię.. GOŚCIU JAK JUŻ TAK JĄ WYCHOWUJESZ TO ROBISZ TO #!$%@? BO NA PRZYKŁAD MOJA SUKA NIE WEŹMIE ZARCIA OD NIEZNAJOMYCH (chodziło mi o psa xD) BARDZO SIE #!$%@?Ł ALE SOBIE POSZLI :D nie wiem jak to skomentować xD #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki ##!$%@? #truestory
  • 41
@Dabeq: One wyglądały dość normalne takie ypowe nastolatki co sie mija w parku jak jest ciepło co sekunde smieszki heheszki idą we dwie smacznego do nieznanego typa :D jak miałem z 16 lat i siedziałem sobie gdzieś ze znajomymi i szły to sie poznawało takie dziewczyny do dziś mam z niektórymi kontakt xD pewnie każdy tak miał