Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mno kompot!
W końcu po 2,5 roku zakończyła się sprawa którą pare osób śledziło.
Królowa karaluchów przegrała! Musi oddać mi kasę za wynajem, który zagarnęła. Ale ile to zajeło lat, rozpraw, których nie opisywałam też na bieżąco.
Jak na razie wyrok jeszcze nie jest prawomocny, więc trzymajcie kciuki, że nie wyleci z tym do apelacyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Krótkie wyjaśnienie jak ktoś nie kojarzy i nie chce mu się czytać. Wynajełam mieszkanie z karaluchami, wyprowadzilam sie po 2 dniach i była wojna o płatności czynszu za kolejne pół roku. Generalnie kuriozum totalnie na rozprawach, można było się pośmiać w poprzednich częściach opisanych na wykopie

Jak ktoś nie pamięta, nie kojarzy sprawy to polecam poprzednie wersje:
część 1, część 2, część 3, część 4, część 5

Czego nauczyłam się na tym doświadczeniu?A tego, że sądy należy zaorać. Proste sprawy trwaja i ciągną się latami, przesuwane są, bo sąd się pomylił, urzędnicy nie biorą za to odpowiedzialności.(Urzędnik wysyłając powiadomienie o jednej z rozpraw wysłał do pozwanej list, jednak z literówką. Pani nie odebrała i jak się wszyscy świadkowie zebrali w sądzie, rozprawa nie odbyła się i trzeba było czekać pół roku na kolejną rozprawę.) Może w tych wyborach znajdzie się kandydat, który zajmie się zmianą tego przestarzałego systemu.

Ciesze się za to, że dzięki tej małej bitwie przynajmniej jedna krętaczka może dostać jakąś karę. Mimo trudów, polecam walczyć o swoje.

I dziękuje za wsparcie i zainteresowanie wszystkim wykopkom ()

A teraz trzymamy wszyscy kciuki o uprawomocnienie się wyroku! ()
grzeszna - Mirki pijcie ze mno kompot!
W końcu po 2,5 roku zakończyła się sprawa któ...

źródło: comment_1593089157e9oGnqbYZhjoUAO8n6yPyB.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzeszna: Nie no, tydzień to może za krótko, dajmy na to miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Btw, potem takie ameby umysłowe pieprzą coś o sprzedajnych sędziach i skorumpowanym aparacie sprawiedliwości xD
  • Odpowiedz
@pilot1123: Staram się być dobrej myśli. Już raz się odwoływała. Więc jak już to do apelacyjnego... hm watpie. Chociaż nigdy nie wiadomo :P najwyżej kolejne 2-5 lat poczekam
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: xD ja jestem również za odpowiedzialnością pracowników administracji. #!$%@?ło sie jednej pani i już dzień w pracy dla świadków zmarnowany, dojazd a zwroty sądowe za utracony dzień pracy to są jakieś grosze...
  • Odpowiedz