Wpis z mikrobloga

Jestem studentem i zrezygnowałem z okolo 1000 zł za 2-3 godziny pracy ze względu na etykę lekarską. Mimo, że kasa potrzebna. Dlatego piszę z pytaniem czy sami byście zaakceptowali taką propozycję.

Lekarz nie powinien wyrażać zgody na używanie swego nazwiska i wizerunku dla

celów komercyjnych

Miałem nagrać parę filmów, które mówiłyby dlaczego warto się ubezpieczać jako student medyczny dla X ubezpieczalni. Jestem studentem kierunku lekarskiego na studiach niestacjonarnych więc kasa by się przydała, żeby pomóc rodzicom. Jedyną rzeczą która mnie zatrzymała to etyka lekarska. Bo mnie z tego co wiem mnie już etyka lekarska jako studenta obowiązuje.

Studenci medycyny powinni zarówno przyswajać sobie jak i respektować zasady zawarte w

niniejszym Kodeksie.


Jestem ciekawy czy też tak byście zrobili. Co uważacie?

#medycyna #lekarz #studbaza #kiciochpyta #pieniadze

Czy sam zaakceptowałbyś taką propozycję?

  • Tak 38.8% (73)
  • Nie 61.2% (115)

Oddanych głosów: 188

  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wojciech_Wiese: #!$%@?... miałeś reklamować ubezpieczalnie dla lekarzy (pewnie oc dla doktorka), a nie jakieś suplementy z dupy na porost prącia. Wskazane ubezpieczenie i tak i tak więc może byś kogoś mógł zachęcić wiec bier. I cyk tysiączek do przodu.

Uważam, że nijak ma się to do etyki bądź jeśli godzi to w małym stopniu

Jeszcze idać głębiej reklamowałbyś produkt który chroni lekarzy, a nie opiera się na Twoim autorytecie tak jak