Wpis z mikrobloga

@smk666: No generalnie zgoda. Przy 8k brutto, jest już jakieś 9600-10k netto na fakturze. Z tego trzeba dać 1461zł do zus oraz jakies 1400 do US czyli zostanie 7k+ netto na reke.
Ale w BDG chyba nikt nie zabrania isc na B2B? ;)
jak jesteś na B2B to dostajesz płatne wolne od świadczenia usług czy nie?

@p4damczyk:
Mam 26 dni płatnego wolnego w kontrakcie. Są też u nas ludzie, którzy wybrali wyższą stawkę kosztem bezpłatnego wolnego, generalnie jak się dogadasz tak masz.

Przy 8k brutto, jest już jakieś 9600-10k netto na fakturze. Z tego trzeba dać 1461zł do zus oraz jakies 1400 do US czyli zostanie 7k+ netto na reke.

Te 9-12k to już
@wojtoon:
Odkąd zacząłem wyznawać "filozofię xD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie xD i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.

Remont mostu piłsudskiego i cały toruń stoi? xD
Koronawirus #!$%@?ł wszystkich z roboty bo władze ubzdurały sobie, że toruń
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bomfastic: dlatego mam tam firmę i jadę z produkcją :D

@matiJ: no i super, rozwijaj swoje biznes zatrudniaj więcej roboli, ale też i specjalistów. Dzięki takim ludziom jak Ty to miasto ma szansę przeżyć XD
@Bomfastic: ja jestem w pracy w 7 min elegancko smigajac sobie motocyklem, w 10 min elegancko smigajac sobie samochodem, w ok 20 min spokojnym tempem na rowerze. Sciezki rowerowe jak i jezdnie w super stanie, mam pelna wolnosc wyboru srodka lokomocji. Przeprowadzajac sie na wies, na ktorej mam juz kupiona dzialke budowlana czas dojazdu wydluzy mi sie do okolo 20 min samochodem i analogicznie motocyklem. Rower juz raczej odpadnie. W Warszawie
@kosiara1992: Jeśli mowa o Bydgoszczy to nie może zabraknąć:

Trzech facetów rozmawia o tym, jakie pochwy mają ich żony. Porównują je do miast. Pierwszy mówi, że jego żona ma jak Paryż. Dlatego, że taka jest wspaniała, tętniąca życiem. Drugi mówi, że jak Londyn. Zawsze taka mokra, troszkę tajemnicza. A trzeci, że jego żony jest jak... Bydgoszcz!
- Dlaczego? Pytają tamci. A on na to:
- Dziura... po prostu dziura
Iks de. Znajomi na takich samych stanowiskach zarabiają w bydłoszczu połowę tego, co ja po przeprowadzce do Gdańska. ¯_(ツ)_/¯


@smk666: Top kek. Jak tam ceny nieruchomości w Gdańsku? Zmalały urosły?

Faktem jest, że przez ostatnie 10-15 lat miasto poszło naprawdę mocno do przodu w praktycznie każdej dziedzinie. Ceny nieruchomości pomimo wielkości miasta są nieporównywalnie niższe niż w Trójmieście, Poznaniu czy Wrocławiu.

Żyje się spokojnie, ale jest co robić dla żądnych wrażeń.
Mmmkurla - > Iks de. Znajomi na takich samych stanowiskach zarabiają w bydłoszczu poł...

źródło: comment_1593078300vT6dL7XmSMxS7km2Ju8Qsh.jpg

Pobierz
@wojtoon hmmm to się wyprowadź jeśli źle ci się mieszka. Mi się mieszka naprawdę dobrze, moim znajomym też. Ci, którym nie pasowało to się wyprowadzili. Nie czaję ludzi, którzy za wszelką cenę chcą udowadniać, że coś jest dobre lub kijowe. Ludzie mają różne potrzeby i wymagania, szczególnie jeśli chodzi o miejsce do życia. Te pierdoły, które wypisałes dotyczą prawdopodobnie wszystkich miast w Polsce. Pogadaj z ludźmi z Krakowa czy Wrocławia o komunikacji