Wpis z mikrobloga

po prawdzie, to PiS wygrał dokładnie w ten sam sposób gdy ludzie mieli dość i chcieli żeby PO przegrało


@szpongiel: to ludzie to chyba debile, skoro zagłosowali na jednych i drugich przy obu korytach.

PiS i po jedno i to samo


@dajeplusy: gwóźdź w głowie nie uwiera?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciorqa: w 1 turze można głosować na kogo się chce. Jak bliżej ci do poglądów choćby biedronia to zagłosuj na niego.

Ja tam #ż i Elo, wiem że nie ma szans ale ma spoko poglądy i jak dostanie kilka % to będzie szansa na ten kraj jeszcze
  • Odpowiedz
@maciorqa: powiem tak, jeśli u władzy zostanie duda, to w ciągu 3-4 lat będziemy mieli w Polsce dyktaturę i demontaż państwa takiego jakiego znamy, natomiast w przypadku trzaskowskiego jest przynajmniej szansa, ze będzie dobrym prezydentem, pomimo tego ze sam nie cierpię PO.
  • Odpowiedz
@maciorqa: widzę tutaj proponują zagłosować na niego w pierwszej a ja bym odradził, ponieważ jeżeli on dostanie się do drugiej - a nie oszukujemy się, druga tura nas czeka. To nie wygra z Dudą bo ma zbyt wielu hejterow. Za to Hołownia jest bardzo neutralny, w mojej rodzinie nawet stare kobiety mówiły, że zagłosują na Hołownie. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że to on ma większe szanse w drugiej turze, sondaże
  • Odpowiedz
@maciorqa: Ja czekam na jakieś obietnice Trzaskowskiego które mnie interesują. W sytuacji gdzie dalej będzie gadał głupoty i przerzucał się z Duda kto rozda więcej pieniędzy nie zagłosuje na niego ze względu na politykę zagraniczną. Kierunek europejski obrany przez PO nie przyniósł żadnych korzyści, a co gorsza np. nord stream jest wręcz agresywny względem nas. Wybór Trzaskowskiego to w mojej opinii będzie powrót do tej polityki i oziębienie relacji z
  • Odpowiedz
@zen274: jeszce taka uwaga, ktora zauwazyl Michalkiewicz. Jezeli wygra kandydat z opozycji (nie liczac Bosaka) to aby obalic jego prawo veta potrzeba bedzie jeszcze kilka wiecej glosow w sejmie, idealnie tyle ile liczy sobie konfederacja i chcac nie chcac beda rozwazac koalicje ale w zamian konfederacja przeglosuje kilka swoich ustaw (zwiekszenie kwoty wolnej od podatku itp)
  • Odpowiedz