Wpis z mikrobloga

@POTEZNA_HAUBICA: No właśnie nienawiść do PO nie pozwala mi głosować na Rafała, ale z drugiej strony zobaczyłbym ten ból dupy pisowców jak Duda przegra. No po prostu jestem pomiędzy młotem a kowadłem. xD
  • Odpowiedz
@maciorqa: tak samo jak ty nie będę z tego zadowolony ale pójdę zagłosować. Bo martwi mnie to co się dzieje, jeżeli chodzi o wolną demokrację. Ta propaganda w tv, krycie swoich bardziej niż zwykle itd - boję się, że idziemy w stronę białorusi i trzeba to przerwać. Więc zacisnę zęby, zagłosuję
  • Odpowiedz
@maciorqa: Dlaczego warto zagłosować na kandydata opozycji w drugiej turze niezależnie od tego jakie są nasze obecne preferencje polityczne? Bardzo proste, w przypadku zwycięstwa Dudy PiS dostaje kolejne 3 lata samodzielnych rządów, gdzie będą mogli uchwalać wszystko co im się zamarzy.

Ich plany są jawne i ich posłowie się z nimi nie kryją - dokończenie "reformy" sądownictwa (czyli wyrok jest sprawiedliwy, gdy jest po myśli PIS - patrz skowyt tvp.info po oddaleniu pozwu wyborczego PIS przeciwko Trzaskowskiemu), a następnie "repolonizacja" mediów, czyli stworzenie z mediów prywatnych podobnego folwarku jak TVP.

Oczywiste jest, że uchwalenie takich rozwiązań doprowadzi do totalnego zabetonowania sceny politycznej. PiS kontrolując przekaz mediowy oraz sądy będzie miał de facto w ręku wszystkie 4 władze w kraju i spokojnie będzie mógł sobie podążać drogą Orbana - Ponad 50% poparcie, nikt inny nie ma do nich startu, a jedyną opozycją zostaną jakieś ochłapy z
  • Odpowiedz
@maciorqa: nic się niż mieni, głosuj na pis, glosujac na po będziesz tym samym polaczkiem co narzekają co 5 lat glosujac na przeciwna partie, głosuj na pis nie jest tak zle jak się wydaje, tvp nie klamie jak na wykopie pisza prawiczki itd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@maciorqa: po prawdzie, to PiS wygrał dokładnie w ten sam sposób gdy ludzie mieli dość i chcieli żeby PO przegrało. #!$%@? to bo od takiego ping-ponga to nigdy lepiej nie będzie ale jednak trzeba śrubę w tym statku zwanym Polską co jakiś czas oskrobać z wodorostów ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@maciorqa: Jak obu partii równo nienawidzisz to w drugiej turze głosuj na przeciwnika Dudy bo wtedy PiS #!$%@? się na tej głupi ryj. Jeżeli Duda wygra to masz co najmniej 3 kolejne lata pełnej władzy PiS. Zawsze jest szansa, że PO nie wróci do władzy po wygranej Trzaskowskiego bo aktualnie są jak dzieci we mgle.
  • Odpowiedz
Ja w II turze zagłosuje na każdego na każdego kandydata, byle nie na Dudę. Mimo, ze jestem światopoglądowym lewakiem(nie skrajnym, ale lewakiem) podpisze się obiema rękami nawet pod Bosakiem, byle nie Duda. Jeżeli damy kolejne trzy lata pełnej władzy PISowi, to o takich walach, jak te od Szumowskiego, Sasina czy Piebiaka, dowiesz się jedynie z mediów pokroju Radio Europa, bądź z SMSa od znajomych z zagranicy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@maciorqa zagłosuj na Hołownie albo Bosaka.

Demokracja polega na tym żeby głosem decydować a nie przystawać albo robić na złość.

W drugiej turze każdy kandydat wygra z Dudą.
  • Odpowiedz