Wpis z mikrobloga

@banan0: A pamiętasz co się działo jak wybrali Tuska na szefa Rady Europejskiej? Zerknij na 2 materiały (paski obowiązkowo!) i sobie wyobraź nowe.

Moje propozycje:

Wybór Trzaskowskiego oznaką słabości opozycji
buntpl - @banan0: A pamiętasz co się działo jak wybrali Tuska na szefa Rady Europejsk...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@banan0: PiS jest osrany przed tymi wyborami, więc zrobią wszystko, żeby jednak wygrał... A znając ich zapędy można się spodziewać naprawdę wiele...
Dlatego zachęcam Was, żeby przejść się do urny i głosować na wyPAD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@banan0: od razu raczej nie będzie szlochu bo różnica będzie taka, że poczekają na ostateczne i jestem w stanie się założyć że jak wygra Trzaskowski to jeszcze cały kraj będzie te głosy drugi raz liczył xD do skutku
  • Odpowiedz
@Baerok ja się boję że nie przegra :(

Młodzi ludzie wybiorą wakacje, piwko, grilla i chill. Więc znowu wybiorą nam prezydenta babcie, wujkowie i zmobilizowani fanatyczni wyborcy PiSu.

Dla mnie szokiem jest że ten koleś może mieć takie poparcie w społeczeństwie. To bardzo źle świadczy o nas i źle wróży na przyszłość :(
  • Odpowiedz
@banan0: @Baerok: @koniecswiatajestbliski: @mietek79: nie przegra. Z Kosiniakiem by pewnie przegrał w drugiej turze, z Hołownią raczej też. Ale PO chyba się spodobało w opozycji bo Czaskowski zmobilizuje cały elektorat PiSu. Nie mogli wybrać gorszego kandydata niż polaryzującego społeczeństwa człowieka, który deklarował że marzy, aby udzielić ślubu parze homoseksualnej. Ofkorz opozycja się cieszy, bo ich elektorat popiera takie poglądy i ma dużo większe poparcie
  • Odpowiedz