Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że zwierzęta, które zjadają inne zwierzęta też powinny zastanowić się nad swoim sumieniem?


@szperacz: ty tak serio?

Gratuluję, napisałeś coś tak bezdennie głupiego że trzy razy poprawiałem komentarz i jednak nie będę tego rozwijał
  • Odpowiedz
@yeloneck: taaaaaa dzbanuszku. Tak jak schabowy. Może być z kury.


@RudaBrona tak ignorancie. Poniżej obejrzyj sobie filmik, jest wyjaśnione jak to działa. Potem odrób zadanie "z polaka" bo chyba nie wiesz co to przymiotnik. A jeśli wiesz, to weź się k. nie wypowiadaj na tematy o których pojęcia nie masz, a jak już musisz to proszę przeczytaj choćby jedną książkę z dziedziny językoznawstwa. Albo choć artykuł o ewolucji języka
Wyrelworelowany - > @yeloneck: taaaaaa dzbanuszku. Tak jak schabowy. Może być z kury....
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lvface: ciekawe jaki proces myślowy doprowadził cię do wniosku, że chce decydować o tym kto co je. Dyskusja jest o oszukańczym nazewnictwie.
  • Odpowiedz
@RudaBrona: zdarłem w życiu kilkanaście par tenisówek, nigdy w życiu nie byłem na korcie tenisowym

co więcej, tenisiści nie grają w tenisówkach xD idź im zrób inbę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wyrelworelowany: czemu na opakowaniu nie użyto słowa wegański, czy roślinny napisanego fontem tej samej wielkości co słowo burger? Czemu dołożono tyłu starań, żeby kotlet z grochu wyglądał jak kotlet z mięsa. I może bez epitetów.
  • Odpowiedz
Czemu dołożono tyłu starań, żeby kotlet z grochu wyglądał jak kotlet z mięsa. I może bez epitetów.


@RudaBrona: bo ludzie nie jedzący mięsa, lubią wygląd i smak mięsa, ale nie jedzą go ze względów etycznych

tak jak ludzie nie podrywający atrakcyjnych mężatek, dalej doceniają ich urodę, ale nie uwodzą ich ze względów etycznych
  • Odpowiedz
sprzedają je też w Burger Kingu, 19 zł chyba za gotowego ciepłego burgera


@roqitt: nope, to nie jest ten sam produkt. Ten z bk jest o wiele lepszy, już kilka osob dałem rade oszukac.

Beyond meat ma zupełnie inny smak i teksture
  • Odpowiedz