Wpis z mikrobloga

niech jedzą co chcą, ale proszę nie nazywać wychodka perfumerią :P

@RudaBrona To czemu robisz #!$%@? z logiki i nazywasz hamburgerem kotlet z mielonej łopatki wołowej, chociaż niż on nie ma wspólnego z szynką? Burger to burger - kotlet może być z czegokolwiek, byleby było smaczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoKazania: czyli postanowiono zlikwidować mięso dając w zamian gówniany zamiennik udający je, do tego dużo droższy. Jak działa ta propaganda widać tutaj. Nie ma już konstruktywnej krytyki, jest hejt. Nie ma dwóch płci, a kilkadziesiąt, kij, że płeć i orientacja to dwa odrębne tematy. Ale to ja jestem oszołomem. Lol.
  • Odpowiedz
@RudaBrona: jesteś oszołomem
Wchodzisz, srasz na wycieraczkę i teraz zgrywasz biednego atakowanego xDD.

Drożyzna wynika z działania wolnego rynku. Poczytaj, doucz się jak kształtują się ceny w kapitalizmie.

I jak tam te MASŁO orzechowe, podoba Ci się jego nazwa? Bo chyba nie skumales o co chodzi w moim komentarzu ( ͡
  • Odpowiedz
czyli postanowiono zlikwidować mięso dając w zamian gówniany zamiennik udający je, do tego dużo droższy. Jak działa ta propaganda widać tutaj. Nie ma już konstruktywnej krytyki, jest hejt. Nie ma dwóch płci, a kilkadziesiąt, kij, że płeć i orientacja to dwa odrębne tematy. Ale to ja jestem oszołomem. Lol.


@RudaBrona ale czy ty nie rozumiesz że to tylko twój mały prawiczny stulejarny móżdżek każe ci ingerować w to co robią i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieprzyjazny_Ziemniak:

ten kotlet też nie udaje zwykłego mięsa.

Największy font to nazwa własna i słowo BURGER, drobniejszym drukiem wyjaśniono co to za rzezimieszek. Więc tak nie do końca nie udaje, wyglądem wręcz imituje prawdziwego hamburgera.
  • Odpowiedz