Wpis z mikrobloga

@RudaBrona: Mlemix brzmi jak mix do smarowania (wyrób który nie ma 82%) także smacznego masełka nie możesz życzyć bo to nie masło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Edit
Tak, sprawdziłem. To mix do smarowania a nie masło.
  • Odpowiedz
@Tami: ale to jest to samo co niegdysiejsze masło roślinne czyli margaryna, ten sam producent i skład. Unia zakazała używać słowa masło na margarynach po prostu :)

EDIT: https://zdrowie.radiozet.pl/W-zdrowym-ciele/Zdrowe-zywienie/Zasady-zywienia/Nie-dla-masla-roslinnego-i-mleka-sojowego.-UE-walczy-z-nazewnictwem

W załączeniu masz do czego upodabnia się ten szit z poprzedniego wpisu.

http://www.produktywsieci.gs1.pl/gtin/5905477000872
RudaBrona - @Tami: ale to jest to samo co niegdysiejsze masło roślinne czyli margaryn...

źródło: comment_1593036419MYejK5QIfEUGS2HBiYcW05.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Piottix to niech jedzą sałatę, bo burger jest z mięsa więc to nie jest jedzenie dla nich, ja nie której cienko polędwicy i nie maluje na zielono udajac że to sałata
  • Odpowiedz
@pawlak: czy to jakaś popularna wege firma? Chętnie spróbuję, szkoda że takie drogie, może bardziej pezystęone ceny zachęciłyby więcej osób do kupienia takiego burgera zamiast mięsnego
  • Odpowiedz
nawet jeśli ktoś nie chce całkowicie rezygnować z mięsa to 3 osoby, które w połowie posiłków zastępują mięso roślinami i tak robią "więcej" niż jeden cały wegetarianin


@pianinka: ja i moja dziewczyna robimy juz 4 wegetarianskie dni w tygodniu (zaczelismy od 1) wlasnie zgodnie z ta logika - staramy sie miec jakis pozytywny wplyw na sytuacje, ale nie umiemy zupelnie sie pozbyc miesa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pawlak: W jakim celu ludzie, którzy nie jedzą mięsa, udają, że jedzą mięso?

@Portier-Harry_Portier: Ja jem mięso, aż mi się uszy trzęsą. Najchętniej jednak bym zastąpił tradycyjne mięso takim hodowanym w laboratoriach. Mam nadzieję, że będzie to kiedyś powszechne, tanie i bezpieczne dla zdrowia. Nie ukrywam, że jednak mi trochę szkoda tych wszystkich zwierząt hodowanych na mięso, dlatego fajnie jakby można im było tego oszczędzić.

Wyobrażam sobie jednak
  • Odpowiedz