Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, ale ten materiał to złoto...

1. Pan Amerykanin Christian Paul mówi z takim polskim akcentem, że 8-latek to rozpozna.
2. Christian Paul jest podobno partnerem autorki tego materiału :-)
3. Paul mówi bzdury bez ładu i składu...

W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej.

Wydawało mi się, że jak się zaczyna zdanie od "w porównaniu z", to powinno się wskazać jakąś różnicę.

4. Pani Ela Piorun, która zapomina o tym, że komentuje stylówę, którą sama projektuje
5. Piorun mówi "bardzo mise podoba jej styl". To jakiś taki zamerykanizowany akcent podlaski, czy wynika z tego ekstremalnego szczerzenia zębów?

I to wszystko w 30 sekundach.

#wiadomosci #tvpis #propaganda #neuropa
FlasH - Mówcie co chcecie, ale ten materiał to złoto...

1. Pan Amerykanin Christia...
  • 30
@FlasH: aż mi się przypomniała przygoda Truszczyńskiej z występem w chińskiej telewizji na żywo, to co że nic się nie zgadza, ważne żeby przekaz był jasny xD
Najlepiej jeszcze, że specjalnie w tvp spikerkę spowolnili, żeby materiał był dłuższy, bo chcieli długo mówić o pierwszej damie ale niestety nie mieli o czym mówić xD
oszty - @FlasH: aż mi się przypomniała przygoda Truszczyńskiej z występem w chińskiej...
@Tylko_noc: Ta Pani z dużą swobodą wypowiada się w samych superlatywach o swoich projektach. Ja #!$%@?ę, aż mdli.

Pomyśleć, że gałąź przemysłu, która u nas reprezentowana jest przez ludzi nią, albo takich którzy myślą, że Ribbentrop Mołotow to dom mody, została stworzona kilkaset kilometrów stąd dzięki osobom takim jak Versace, Coco Chanel czy Armani.
@FlasH: A tak w ogóle to jaki to ma sens? Czy pierwsza dama nie ma jakiś stylistów? Nie żyję na POZIOMIE to nie wiem, ale skoro wydają 20k na fryzjerów czy inne makijaże to chyba też mają stylistę?