Wpis z mikrobloga

@lumberman: xtrail fajne auto ale w teren się nie nadaje. Może bardziej jako wyprawówka tak jak na filmnie ale to też z ograniczeniami. Czemu? Jest za duży, po prostu. Zarówno kąt natarcia jak i zejścia przez jego gabaryt jest tak mały, że większy podjazd i urywa zderzaki. To samo z kątem rampowym. Ale nadrabia to chęciami... :)
@Sckb: Interesowałeś się tematem? Nie ma żadnych liftów i akcesoryjnych metalowych zderzaków? Sam się zastanawiam właśnie nad zakupem takiego plus minus 2018 rok i właśnie z zamysłem, że docelowo by poszedł na auto "wyprawowe" bez żadnego topienia w błocie.
@Vader-Poland: Jeździłem takim. Prowadzi się przyjemnie, na szosie mega plusem jest szósty bieg. Zbiera się ładnie. Na bocznych drogach idzie jak przecinak. Przy odrobinie umiejętności da się coś zdziałać w terenie no ale mówię, to nie jest auto do upalania i topienia.
Co do liftów to nie wiem, nie orientowałem się, aczkolwiek albo nic nie ma albo customy na zamówienie. Podnieść możesz na większych oponach i na podkładkach pod sprężynę, zyskasz