Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: tak jeśli wiem, ze ten ziomek którego niby znam nie startuje do tej dziewczyny to idealna sytuacja żeby sie dołączyć do rozmowy. Bo wspólny znajomy szybko przełamuje lody miedzy nowymi ludzmi plus łatwiej przyłączyć sie sie do rozmowy niż zainicjować nowa. Pozostają kwestie czy tych dwoje rozmawia w taki sposób, ze widać, ze nie chcą towarzystwa itp. Wiec raczej tak, ale to zależy no i czy konwersacja jest ciekawa.
@mlody_czyzyk23: zależy od tematu ich rozmowy i okoliczności ale raczej podbijał bym bezczelnie
że niby temat mnie zainteresował. Nie wchodzisz w rywalizację z gościem. Pokazujesz że jesteś ponad to ale kierujesz rozmowę w kierunku tego co mówi różowa. Zostawiasz ich po rzuceniu jakiegos dobrego argumentu w rozmowie albo żartu.
Chłop był pierwszy także on dostaje szansę najpierw ale jak zostawisz po sobie dobry bajer to jemu utrudnisz mocno a łania sama
@mlody_czyzyk23: Zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli naprawdę fajna dziewczyna by to była to pewnie poczekałbym na okazje i podbijał. Nie lubię rywalizacji i #!$%@? się komuś i nie lubię jak ktoś mi się #!$%@? wtedy krótka piłka z mojej strony i albo laska jest mną zainteresowana albo nie.