Wpis z mikrobloga

@POrabany: Nawet słowem nie napomknąłem na kogo będę głosować, więc wypraszam sobie podobne insynuacje. Może na Twoje towarzystwo retoryka strachu działa, ale ja nie jestem człowiekiem który obawia się władzy, ktokolwiek by u tej władzy się nie znalazł. Jeśli już masz zamiar zarabiać w ten sposób, to wysil się chociaż odrobinę i postaraj się traktować rozmówcę z szacunkiem, a nie jakby miał dwucyfrowe Iq i wieczory spędzał przed TVP1.
biedniejsze rodziny mogą w końcu godnie zyc


@POrabany: jeśli 500+ oznacza, że mogą godnie żyć to chyba nie znają pojęcia godnego życia. Osobiście wolałbym żeby zdychali.

sympatyka teczowej flagi


@POrabany: do tęczowej flagi nic nie mam, przynajmniej nie żebrze ode mnie hajsu

widze grono dzieci, które za 5 lat będą plakac żeby Trzaskowskiego odsunęli


@POrabany: wiele osób otwarcie mówi, że Trzaskowski to wybór mniejszego zła, ale dalej zła, więc
@POrabany Wiele można zarzucić twojej starej, ale jednak dużo zmieniło się przez te parę lat odkąd ją dymam. Biedniejsze rodziny takie jak twoja mogą w końcu godnie żyć, bo za jeden numerek twoja stara bierze ode mnie 1.20 zł, czyli 2x tyle ile ty za jeden wpis o dudzie.