Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiego psychoterapeutę we #wroclaw polecicie?
Najlepiej facet i bez dziwnych gestaltowskich nurtów grzebania w bardzo dalekiej przeszłości. Długotrwałe pogorszenie nastroju, mam 24 lata.
#pytanie #psychoterapia #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ef10a4f0db94d7506cddcbb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[........................................] 0% (0zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: nim udasz się na terapie zbadaj hormony. Szczególnie tarczyce, bo jeśli masz z nią problem, to niestety pogorszenie nastroju ma mocny związek z #!$%@?ą gospodarką hormonalną. U mnie były stany depresyjne, zaczęłam tarapie. Później pojawił się szereg innych objawów i wyszło, że mam nadczynność tarczycy. Leki załatwiły sprawę w 3 tygodnie i depresja minęła.
@Powiedz_mi_swoje_leki_i_fobie to źle zrobiła. Bo mogło być kilka czynników, przez które mogła ci tylko zaszkodzić... Czasem na pierwszy strzał wejść w behawiorkę, żeby ogarnąć emocje czy leki a później najwyżej próbować zamówić osobę do pogłębionej terapii. Zresztą nie wyobrażam sobie, żeby ktoś na własną rękę rozpoczął terapię psychodynamiczną będą np. w głębokiej depresji jeszcze nie ustawionej lekami.