Wpis z mikrobloga

Jaki ten Żółtek to błazen, przecież redaktor go nonstop masakruje - i to nie różnymi manipulacjami jak to ma w zwyczaju np. Mazurek, ale faktami. Żółtek próbuje przedstawiać wszystko na chłopski rozum, nie przedstawia żadnych danych, argumentów, wyliczeń, nawet nie zna szczegółów swojego programu wyborczego. A potem dziwić się, że ludzie mają bekę z wolnościowców, skoro takie kocopoły od 30 lat opowiadają jak zaciętą płytę... Dla niego to wszystko takie proste - usunąć podatek i gitówa XD

A najlepszy jest ten fragment na samym początku jak mówi w jaki sposób prezydent może wpływać na politykę - "Szefowie partii go nienawidzą, odkrył jeden trik jak..." ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj Stasiek, Stasiek...

Ja myślałem, że ludzie cisną z niego bekę, wszak nie bez przyczyny nazywany jest Kononowiczem 2.0, a okazuje się, że on naprawdę w środowiskach prawicowych jest lubiany, szanowany i traktowany jako poważny kandydat z poważnym programem.

#polityka #knp #wybory #korwin #konfederacja #wolnyrynek #bekazprawakow #4konserwy #zoltek #meneloweplus
  • 10
przecież redaktor go nonstop masakruje


@GoddamnElectric: Przecież redaktor mu non stop przerywa, mówi równocześnie i nie daje dojść do słowa.

usunąć podatek i gitówa XD


@GoddamnElectric: Tak, gitówa, bo zgodnie z krzywą Laffera wpływy rosną, gospodarka się rozwija, napływa kapitał i inwestycje, bo każdy chce płacić podatki w raju podatkowym, co przekłada się na więcej miejsc pracy, wzrost produkcji, rosnące pensje i ogólny dobrobyt. Żółtek także słusznie zwraca uwagę na
no bo po co argumenty skoro kandydat ma słabą prezencję. Nie to co Trzaskowski prawda?


@Jah00: Przecież w poście nic nie napisałem o jego prezencji.

Przecież redaktor mu non stop przerywa, mówi równocześnie i nie daje dojść do słowa


Rzeczywiście, redaktor przyciska go do ściany, ale taka jest konwencja programu. Na żadne z podchwytliwych pytań Żółtek nie odpowiada, a mówi jedynie ogólnikami. Przytacza jakieś ogólne dane, redaktor weryfikuje to (bo jest
no wow, czemu nikt na to nie wpadł, skoro takie proste


@GoddamnElectric: Dlatego, że nie jest to w interesie rządzących i dlatego, że ludzie za tym nie zagłosują, bo tego nie rozumieją i ty też nie rozumiesz.

W AMA Żółtek wyszedł nieporównywalnie lepiej.


@GoddamnElectric: Bo źle się prezentuje w tv, już pisałem. Jednak poglądy ma identyczne jak Mentzen i jak Korwin, więc i identyczne ustawy i projekty by popierał co