Wpis z mikrobloga

@Qwertyasdf123: najfajniej prowadzi Igo z mapami teleatlas(Tomtom). Na mapach Google jest dużo głupot, korki omija to fakt ale sam sposób prowadzenia tragicznym. Do tego brakuje asystenta pasa ruchu.
@japycz: jest asystent pasa ruchu w Google Maps
@Qwertyasdf123: za mało danych podałeś, czy ma być płatna czy darmowa i czy offline czy online, poza tym na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, najwięcej osób poleca Google Maps, ale mi nie odpowiada i lubię Automapę. Chyba we wszystkich aplikacjach masz okres próbny to możesz sobie sam przetestować
@Qwertyasdf123: Automapa od dawna już jest na urządzenia mobilne, używałem jeszcze na Nokii z Symbianem i była super, naprawdę dobrze prowadziła. Tomtom robi swoje urządzenia, które też są naprawdę świetne ale niestety na telefonie nie wiem czy to będzie takie samo. brałbym Automape bo na bank działa spoko. Igo jest dobre jak jeździsz dłuższe trasy, po mieście średnio mi się sprawdzała bo adresy niezbyt dokładnie ma naniesione.
@Qwertyasdf123: jak jeździsz osobówki to i jedna i druga mapa są spoko, tym bardziej jak masz za darmo. Igo jest minimalnie lepsze ale będziesz się bujał z każdą aktualizacja a większość tego co sprzedają w PL to i tak wersje pirackie.
Pomoc za bardzo nie będę w stanie po od pewnego czasu już nie ejstem na bieżąco, niemniej do dzisiaj sam używam.
Możesz popatrzeć po forach mynavia, mynaviexpert
@GrindujTopy: Igo może mieć różne mapy i każde mają inne pokrycie. Dodatkowo musisz mieć odpowiednie pliki zawierające te adresy o licencję do nich. Mapy teleatlas to to samo co jest w to tomtomach. Są też inni dostawcy np here.
@Qwertyasdf123: nie ma sensu, żeby ci tak opowiadać, ściągnij sobie ze sklepu na jakikolwiek telefon i za darmo masz tam chyba 14 dni na testy. To, że mi pasuje nie znaczy, że tobie przypasuje. Ja używałem różnych i nie ma idealnej, automapa jest moim zdaniem najlepsza w Polsce, to znaczy ma najlepsze mapy Polski (nie licząc nawigacji opartych na openstreetmap). Tomtom nie ma tylu opcji konfiguracji i mapy nie mają takiej
@Qwertyasdf123: ja to sprawdzam nawigację zawsze ustalając sobie jakiś punkt, do którego dobrze znam drogę i patrzę jak mi proponuje nawigacja, w automapie zauważyłem, że trasa "optymalna" jest ok, bo domyślna "szybka" za bardzo ciąga po autostradach, czasem niepotrzebnie nadrabia kilometrów, dlatego ustawiłem na "optymalna" i dla mnie jest ok