Wpis z mikrobloga

  • 41
Osiem lat się staraliśmy. Już zwątpienie weszło mocno. Bo oboje juz nie młodzi. Wszystko u nas późno.
Boję się tego drugiego żebym się nie rozczarował. Ale zrobi jutro rano.
Dziś mojej powiedziałem że jak wyjdzie dodatni to na rok alko nie ruszam, i dotrzymam.
  • Odpowiedz
@Hubby: mirku a badaliście się wcześniej, korzystaliście z pomocy jakiś klinik, metod?

Oczywiście gratuluję, byłoby fajnie jakbyś opisał czy korzystaliście z tego, może komuś pomoże :)
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha: Właśnie nic, ze względu na moją pracę. Co 3 tygodnie jadę na 3 tygodnie do pracy i jakoś tak nie było czasu iść do klinik. Jedno co się zmieniło, od stycznie zaczęliśmy keto dietę i dużo lepsze samopoczucie weszło i mi i jej.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Tak, juz bedzie organizowac sobie lekarza. Najpierw zrobi jutro drugi test z rana, pozniej jak tez pozytywny lekarz i wyniki. Kurde, chyba zejde dzis na zawal. Musze sie uspokoic troche. Pozdrawiam wszystkich.
  • Odpowiedz
@Hubby jest, powtórzcie za parę dni to będzie silniejsza :)
Moja z pierwszego testu była o wiele słabsza, a po 4 dniach nie było już wątpliwości. Gratuluję!
  • Odpowiedz
@Hubby:

Osiem lat się staraliśmy. Już zwątpienie weszło mocno. Bo oboje juz nie młodzi. Wszystko u nas późno.

Boję się tego drugiego żebym się nie rozczarował. Ale zrobi jutro rano.
8 lat :o! To jest dla mnie szansa :} Ile lat ma różowa? Byliście pod opieką jakiejś kliniki? Cieszę się razem z wami!
Na pewno stres jest, ale test to tylko opis rzeczywistości i to z nią trzeba dealowac, nie z
  • Odpowiedz
@Hubby: te testy praktycznie nie dają fałszywie pozytywnych wyników. Jak jest dwie kreski to jest na 99%. Możecie spokojnie się do ginekologa umawiać na pierwszą wizytę.
  • Odpowiedz