Wpis z mikrobloga

@czynastolatek: Już kiedyś komuś o tym pisałem ale dłuższe wywody jak widać nie mają sensu. Prościej wyśmiać. Jego wymijająca odpowiedź na niby takie proste pytanie to dobry ruch aby nie ryzykować kłamstwa. W baaaardzo dużym skrócie finanse tego państwa są tak bardzo skomplikowane i mają tyle powiązań, że to robota na wiele miesięcy pracy we współpracy z samorządami i ministerstwami. Aby dokonać głębszej reformy trzeba najlepiej wszystko zaorać i zbudować od
@czynastolatek: według wielu wykopków, głosowanie na Bosaka ma sens, bo gospodarka a LGBT to drugorzędne rzeczy, nic dziwnego że chcemy żeby tam (o gospodarce) powiedział coś więcej, skoro to jest jego największa zaleta.
Wiem że memcen nie mógł startować, ale mogli dać jakiegoś dziambora, jeśli chcą o gospodarce głównie rozmawiać.
Ja miałem nadzieje na odpowiedź o UE, też nie dostałem nic ciekawego.
@czynastolatek: wydaje mi sie ze nikt nie oczekiwał zeby podał wyliczenia co do złotówki. Tym to się zajmują ludzie w partii do tych zadań przeznaczeni, ale... od kandydata wymaga sie choćby szczątkowej i ogólnikowej wiedzy typu: "szacujemy ze zmiana taka i taka spowoduje wzorst przychodu z tego i tego, a reforma tamtego przyniesienie nam oszczędności w takiej ilości".
Pal licho czy to by sie spinalo. Przynajmniej byłoby widać że o tym
@czynastolatek: Ta partia weszła do sejmu i startuje na prezydenta a do teraz nie ma pojęcia jak chce sfinansować swoje obietnice. Co jest dziwnego w krytyce tego? Mentzen i cała reszta też nie mają pojęcia jak to zrobić. Jedyne źródło to byłaby ostra rzeź socjalu i przywilejów ale tego nie ogłoszą, bo to już nie Wolność i teraz byłoby to niezgodne z programem, więc trzeba robić fikołki w stylu zachowamy socjal