Wpis z mikrobloga

Siema, jako iż moja obecna waga i tak jest na wykończeniu, zastanawiam się nad kupnem jakieś wagi 'SMART' najlepiej z analizą składu ciała e.g body fat, bone mass etc.
Teraz tak czytałem, że bez totalnie profesjonalnej wagi i tak nie ma to sensu, jak to jest? (powiedzmy, że budżet to na oko do 250zł).
Ze względu, że moja różowa ma, używa Mi Band'a preferowałbym wage Xiaomi.
Logika podpowiada mi jeśli to i tak nie ma sensu, to przynajmniej urządzenia będą sparowane, czy w przypadku wagi typu Xiaomi Body Composition 2 (czy jakiejkolwiek Xiaomi) te wartości mają chociażby sens porównawczy w przypadku ważenia się każdego dnia w tych samych warunkach?
Może w ogóle nie ma sensu kupować wagi z body composition ?

Pomocy :D
Z góry dziękuje.

#mikrokoksy #zdrowie #silownia #xiaomi #waga
  • 8
@wex009: jeżeli różowa korzysta z MiFit i potrzebne jej dane o aktualnej masie ciała (np sugeruje się ilościami kcal spalonych podczas biegania czy rowerowania xD), to możesz kupić najtańszą Xiaomi którą sparujesz z opaską i Mi Fit. Jeżeli nie jest Wam potrzebne zdalne zapisywanie pomiarów masy ciała w aplikacji, to whatever, kup jakąś wagę z lidla za 50zł. Pomiar składu ciała to bujda.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wex009: nie opłaca się kupować takiej wagi. Sorry ale skończyłem na zdaniu "zastanawiam się nad kupnem...". Posiadam dwie wagi jedna zwykła a drugą od xiaomi. Kupiłem ją tylko dlatego że była w Rossmanie za 70zl a na ali za 150zl. Fajne jest tylko to że masz wagę na telefonie zapisaną i waga rozpoznaje kto nią wchodzi. Wyniki na jednej i drugiej mam te same. Jeśli masz wagę łazienkową to nie bierz