Wpis z mikrobloga

@Hatespinner:

No nie zgodzę się. Masa postów prominentnych ludzi z neuropy jest merytoryczna. Czasem rzucą hiperbolą mającą ośmieszyć poglądy drugiej strony, co można krytykować, bo dyskusji to nie służy. Często łączą to jednak ze słusznymi argumentami.

Z prawej strony też jest trochę ludzi skupionych na merytoryce poprzez odwołania do badań, słuszne eksperymenty myślowe albo pokazywanie błędów logicznych drugiej strony, ale z osobistego doświadczenia myślę, że zauważalnie mniej.

I serio wiem co
I serio wiem co mówię. Kiedyś byłem kucem, oglądałem tylko podziemnąTV i Maxa Kolonko, agitowałem znajomych i rodzinę, nosiłem przypinkę KNP na plecaku, przemycałem swoje poglądy w prezentacjach szkolnych, chodziłem na spotkania, zbierałem podpisy po sąsiadach, a nawet układałem hasła do skandowania na marszach (Janusz jednego z nich użył i podziękował mi w mailu Xdddd), a ludzi z lewej strony uważałem za opętanych ideologią oszołomów albo idiotów. Znam więc temat od środka.
@wpisynienawisci:

jak cała neuropa grzebiąca miesiąc za starymi wypowiedziami Bosaka xD


Niezależnie, czy wygrzebali rzeczy autentycznie istotne, czy pierdoły, to to co napisałeś nie jest argumentem:

https://yourlogicalfallacyis.com/pl/tu-quoque

tęczowe prowokacje

żeby go zagiąć

to nie była ciekawość [...] a jedynie chęć ośmieszenia, dowalenia


Możesz zacytować / pokazać jakieś przykłady? Nie neguję tego, ale na słowo też nie uwierzę.

zgruzował typa


No właśnie nie. Wykręcił się od odpowiedzi, używając tu quoque.
@Hatespinner:

Czyli poleciałeś od skrajnej prawicy do skrajnej lewicy. XD Z jednego szamba w drugie.


Totalnie nie. Stałem się niezależny, co zresztą podkreśliłem i uzasadniłem w ostatnich akapitach. Chyba że czekasz na przykłady, w czym się z lewicą (zwłaszcza skrajną) nie zgadzam, to mogę zarzucić paroma najważniejszymi.

Nie wiem skąd Twój wniosek, choć domyślam się, że z pochopności, a to z kolei z lenistwa. Ziomek, albo czytasz pełną treść posta albo
Totalnie nie. Stałem się niezależny


@VanBruggen: Sorry, ale nie można być niezależny, dając się w czymkolwiek przekonać takiemu szurowi, trollowi (lub niepełnosprawnej) osobie jak koroluk.

Zgaduje tez, że twoje 'prawica ma częściej problemy z...' nie jest podparte ani #!$%@? gramem statystyki, mam rację?
mogły to legalnie zrobić?


@bastek66: Hipotetycznie, jeśli ktoś zgwałci swoje dziecko i będzie chciał usunąć ciążę która będzie tego gwałtu wynikiem, to idąc z córką do lekarza i zgłaszając że trzeba usunąć bo gwałt, ryzykuje że dziecko w rozmowie z psychologiem się przyzna i powie że to on. Więc jeśli robią to, to robią nielegalnie. Myślisz że statystyka obejmuje takie przypadki? Ja myślę że nie.