Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
"Jak tak będziesz myła schody to nigdy pracy nie znajdziesz"
Czy uważacie, że rodzic powinien takich słów używać do dziecka? Straciłam pracę i ciężko mi teraz znaleźć. Zamiast słów wsparcia to słyszę takie coś...bo źle umyłam schody. Czy ja przesadzam, że te słowa tak mnie zabolały? Non stop słyszę "wylądujesz w sklepie spożywczym" itd. nie wiem ja bym tak komuś nie umiała powiedzieć

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eef1eb6b679bead157f61fc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[==================================......] 86% (202zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: pewno to, że gówno zarobisz i najdalej gdzie pojedziesz na wczasy to klita bez kibla we Władysławowie a możliwości awansu raczej małe, a przynajmniej nie na takie stanowisko, żeby była fajna kasa.
@AnonimoweMirkoWyznania: Olej to, ale weź się za siebie, żeby znaleźć dobrą pracę. Też słyszałem, że "kąkuter ci jeść nie da!"...
pewno to, że gówno zarobisz i najdalej gdzie pojedziesz na wczasy to klita bez kibla we Władysławowie a możliwości awansu raczej małe, a przynajmniej nie na takie stanowisko, żeby była fajna kasa.


@tellet: Pewnie jaka praca taka płaca. Znam kilka dziewczyn pracujących w prywatnych, mniejszych bądź ciut większych sklepikach i na zarobki nie narzekają. W okolicach bądź trochę powyżej średniej za etat, dramatu nie ma. Podejrzewam, że nie jeden korposzczurek nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robertx:

Podejrzewam, że nie jeden korposzczurek nie ma tyle co pani obsługującą go w sklepie :)

Wiadomo, tłukąc nadgodziny i nosząc palety z towarem czy to co tam akurat jest potrzebne
vs
8h w klimatyzowanym biurze i cześć

Pewnie, nie ma to jak zasuwanie na sklepie.
@AnonimoweMirkoWyznania: jest szansa, ze rodzice nie są toksyczni, nie maja złych intencji. Zwyczajnie nie umiesz umyć schodów :) zwyczajnie pęka im serce, zastanawiają się gdzie i jaki błąd popełnili. Na szczęście jest wykop i można dostać wytłumaczenie o rodzicach, o rynku pracy, pociesza, poklepią po plecach. A żaden nie wspomni, ze schody #!$%@? umyte, a ty miernoto zamiast to ogarnąć to w internatach atencji szukasz.
Wiadomo, tłukąc nadgodziny i nosząc palety z towarem czy to co tam akurat jest potrzebne vs

8h w klimatyzowanym biurze i cześć


@tellet: I owocowe środy. Nie zapominajmy o owocowych środach! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: e tam jadu. Nie widzę powodu do poprawiania komuś humoru. Jest dorosła? To trzeba umieć myć podłogę, albo nie przejmować się głupim gadaniem. Skala zachowań mieści więcej niż poklepywanie po plecach i toksyczność.
obcowanie z klasą po szkołach zawodowych.


@curacaodrink: No tak, wykształceni i po studiach w spożywczaku nie kupują. Takie sklepy to dla plebsu, nie dla elit xD

brak perspektyw, #!$%@? zarobki,


@curacaodrink: Są ludzie którym te 3500 wystarcza. Nie każdy ma parcie na zarabianie Xdsiesiąt tysięcy.