Wpis z mikrobloga

Ładniutki ()
Są różne wybory do 2000zł, ale finalnie promka u chińczyków z polską wysyłką na Honora 20 Pro za ~1500zł była nie do przebicia i pomogła się zdecydować. Jeśli ktoś ostatnio zastanawiał się nad podobnym problemem (nowy tel do 2k) to Honor w dalszym ciągu jest mocnym, chociaż zapomnianym już trochę i niedocenianym kandydatem.
#telefony #smartfon #honor #android
Pobierz Seee - Ładniutki (。◕‿‿◕。)
Są różne wybory do 2000zł, ale finalnie promka u chińczykó...
źródło: comment_15926621203j4l8Qlz1H99Bp1IzTcKvL.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seee: miałem kilka honorów (8pro i 10pro) bardzo dobre póki się nie zestarzeje. Soft zaczyna zamula pomimo defragmentacji i factory reset. Niestety po roku bateria spuchnięta tak że wysadziło ekran. Ekrany dostępne tylko zamiennik, 2x ciemniejsze, w cenie absuralnej.
W tym samym czasie moja różowa Huawei Mate-iles-pro i zero zamulenia.
Jednak wolę normalnego Huaweia. Z OLEDem itd
@PanKracy582: jest sporo tańszy, nie bez powodu. może teraz coś poprawili ale wszystkie Huaweie jakie miałem w ręku się grzały jak szalone, do tego często można doświadczyć lagów. już nie wspominając o bezpieczeństwie bo telefony na siliconach można sobie blokować czym chcesz a i tak w 5 minut blokadę obejdziesz przy pomocy kompa.
@songozachar: Promka jest jeszcze do niedzieli, z tym, że sytuacja jest dynamiczna...dorzucają nowe partie, dość szybko schodzą te wykupione - trzeba śledzić. Jak chciałbyś namiary to napisz na PW, możemy pogadać.
@GrindujTopy: czyli ten sam procek co we flagowym P30 Pro...nie gram w żadne gry na telefonie, więc w duecie z 8 ramu starczy mi do wszystkiego by płynnie śmigać
@hrumque: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie...tak
@PanKracy582: jakoś nie wydaje mi się żeby nagle tak się poprawiło. gdyby był na równi z snapdragonem flagowym to byłby odpowiednio droższy, takie są prawa rynku. dlatego też Xiaomi są obecnie cenowo na poziomie innych firm a kiedyś były dużo tańsze. wtedy opierały się na tandetnych prockach MediaTek, użytkownicy narzekali to zaczęli robić na Snapdragonach i cena poszła w górę a wraz z tym wydajność i komfort użytkowania. chyba nie powiesz
@GrindujTopy: Tylko, że w P30 lite jest gorsze właściwie wszystko, więc trochę bez sensu wnioskowanie. Tańszych i słabszych telefonów możemy równie dobrze wymienić jeszcze 200 kolejnych modeli, a rozmawiamy o przedziale do 2k (a właściwie 1500zł, bo w sumie cena o 500zł mniejsza zdecydowała o tym, że kupiłem Honora, a nie np. Realme X2 Pro, Mi Note 10 Lite czy Mi Note 10 6/128)

Do kryteriów, które brałem pod uwagę zapomniałem