Wpis z mikrobloga

Tyle się naprodukowałeś, żeby odpowiedzieć na cytat Stonogi? Podziwiam.


@KRISSVector: Widocznie nie nadążam za pastami nawet w komentarzach...? To dla mnie nowy poziom pastowy, trollowanie w komentarzach.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja na przykład lubię wydawać i mieć kasę a w Polsce ciężko mi te 10 000 netto zarobić bo nie chciało mu się uczyć przyznaję.
Ogólnie wszędzie jest spoko gdzie jest pogoda, wyjechałem i przestałem już narzekać.
Wiem że problem tkwił u mnie w kasie bo lubię tu być w Polsce np. Na urlopie.
  • Odpowiedz
@Radek41: Ło panie nigdzie nie jedź bo trafisz tylko gorzej, ja dwadzieścia lat mieszkam po różnych krajach i też sie budze codziennie i mówię „#!$%@? jak zajebiście”
W każdym #!$%@? kraju a zwłaszcza w polsce, pojutrze sie obudze w holandii i powiem #!$%@? jak zajebiście po czym wsiąde na rower i pojade do jumbo po budyń czekoladowo waniliowy z kartonu a potem do kofika po zioło bo rok nie byłem
  • Odpowiedz
  • 1
@radek41

wszechobecny nieład architektoniczny i reklamy w każdym miejscu w przestrzeni publicznej, mógłbym wymieniać długo, ogólnie komunizm w głowach i na ulicach


Ale wiedz, że akurat komunizm planował miasta z rozmysłem. Zobacz sobie chociaż układ Nowej Huty.
  • Odpowiedz
@Radek41: czy ja wiem, jestem 26 letnim pracującym kawalerem (do tego białym i hetero!) czyli wg wykopu najbardziej #!$%@?ą grupą społeczną, a żyje mi się w Polsce bardzo dobrze. Myśle że kluczem do dobrego samopoczucia jest nie łykanie tej papki z tv i serwisów typu główna wykopu, bo tak naprawdę 99% problemów o których tam przeczytasz cię w żadnym stopniu nie dotyczy
  • Odpowiedz
Polaczki mieszkaja w polsce a maja #!$%@? kredytu po 400k i żyćko jest coool a ja wyjechlem do Niemiec i chata w Polsce stoi za 400k bez kredytu taka roznica #!$%@? cebule #!$%@?ć polaczki
  • Odpowiedz
@T1001: 400 euro placisz i 1000 Ci zostaje? Nie wierze chyba ze, siedzisz z Polakami na jakims gownie 2000 mieszkancow. Wiesz, rozne sa priorytety. Jak jestes z rodzina na jakims #!$%@? i tyle placisz / oszczedzasz oraz Ci to pasuje - ok. Sa plusy i minusy a takze kazdy robi co chce. Ja bedac ne emigracji juz 5 rok prawie, mimo plusu poteznego jakim sa zarobki - nie widze siebie
  • Odpowiedz