Wpis z mikrobloga

@Radek41: a jakies konkrety? Bo z reguły narzekają Ci którzy nie potrafią się odnaleźć, ale oni nie ważne gdzie są, wszędzie będzie to samo. Trafiają do najgorzej opłacanych prac za granica, ale jak wracają do polski to szastają kasa, a z tylu głowy maja ile musza na to pracować potem, No ale pokazac się trzeba :). Kraj nie ogranicza aż na tyle żeby nie dało się tu normalnie żyć i zarobic.
  • Odpowiedz
@rouli: @volver021: dokładnie tak: dostaję wynik egzaminu ósmoklasisty i mnie nie ma

@skorpion666: wszystko. jak sobie pomyślę o polityce (POPiS od lat), zniszczonym sądownictwie (prokurator stanu wojennego w TK + pawłowicz, prześladowania sędziów dyscyplinarkami), beznadziejnej kadrze akademickiej i studiach, głodowych emeryturach już za 15 lat w skutek starzenia się polski i załamaniu opieki zdrowotnej, na wrodzoną zazdrość i zawiść, kulture zapie...lania, wrogość do inności, zaściankowość, wszechobecny nieład architektoniczny i
  • Odpowiedz
@Radek41: nie odpowiedziałeś na moje pytanie, dlaczego nie wyjedziesz? Bo siedzieć na dupie i narzekać to każdy potrafi. Podróżuje(mieszkając w różnych krajach) od 8 lat, nie jestem bananowym dzieckiem, na wszystko sam zarabiam, ale nie siedzę przed klawiaturą i płaczę w nią jak 3,14zdeczka. Jeżli chcesz wyjechać to wyjedź, a nie się użalasz nad sobą.
  • Odpowiedz
@volver021: wyjadę. Póki co mam tutaj relatywnie wysoki komfort życia (fajne mieszkanie, dobra kasa, dobre auto), ale cała otoczka to po prostu porażka żeby tutaj normalnie mieszkać na dłuższą metę i dalej wpuszczać korzenie.
  • Odpowiedz
@Radek41: to zastanowiłbym się czy naprawdę tego nienawidzisz. z doświadczenia wiem, że jeśli ludzie czegoś naprawdę nienawidzą to zmieniają to bez wahania. z fartem mordo
  • Odpowiedz
@Radek41: uwielbiam takich typów jak ty. W Polsce #!$%@? i marzę o wyjeździe, ALE mam w miarę dobre życie, więc jednak zostanę i będę stękał. Myślisz, że za granicą będziesz miał tak zajebiście? Że inne państwa nie mają swoich problemów? Nie dość, że wszędzie jest taki sam burdel (albo i większy) to jeszcze zawsze będziesz za granicą imigrantem i będziesz się musiał w bonusie mierzyć z tym codziennie. Także moja rada
  • Odpowiedz
  • 3
@Radek41 Lubię Polskę, ale jednym z minusów tego kraju są właśnie tego typu marudny. Jak gładny dzieciak który płacze do mamy że nie ma co jeść przy pełnej lodówce bo nie ma jego snikersow.
  • Odpowiedz