Wpis z mikrobloga

Kuhwa jak dzisiaj byłem na rowerze to widziałem dodge w sosnowcu. Zresztą ogólnie od niedawna widzę dość ciekawe zjawisko. Polacy się bardzo powoli bogacą, ale jednak i powoli oskarki przenoszą swoje zamiłowania z bmw audi do mustangów czy camaro. Jeszcze kilka lat temu takie auta były bardzo rzadkie. Teraz w ciągu kilku ostanich miesięcy widziałem ich całkiem znacznie więcej w porównaniu do tego powiedzmy sprzed 5 lat. Nie żebym zazdrościł bo sam jeżdżę złomem do którego wstyd się przyznać i należę do rodziny klasy średniej ( ale bardziej januszowskiej ). W sumie same mi się podobają, ale nie dla przegrywa takie auta tylko dla bogatych chadów i oskarków.
#mustang #dogdechallenger
  • 15
@twojastaratopredator12: jeszcze ze dwa lata temu żeby kupic dodga trzeba było go sobie sprowadzić, teraz są normalnie salony. Nie pamiętam kiedy weszły mustangi, trochę wcześniej, ale też był czas że chętni sprowadzali je zza oceanu.

No i taki mustang to najtańszy samochód 450 koni :)
@twojastaratopredator12: 5 generacja, szczegolnie przedlift 2005-2009 to najpieknieszy mustang nie licząc fastbacka z 68 :D Oczywiscie dla mnie, podoba mi sie jeszcze foxbody ale to z racji tego ze jest upiornie brzydkie :)
Ludzie głupieją na stacji benzynowej co to za auto bo nie ma zadnego emblematu, zadnego konika, GT, nic :)
@diogene: Niemniej jednak salon PL to teraz chyba rok oczekiwania, poza tym po drodze do EU sporo drożeje :) Jakbym chciał kolejnego to teraz na spokojnie ściągnął z USA. No i rzeczywiście nowsze modele to trochę takie Mondeo na sterydach. Marzy mi się wersja z marnego filmu NFS - tam chyba dodatkowo to Shelby. Roczniki 70 są ładne ale mało praktyczne na dzisiejsze czasy - do tego trzeba by kupić 2
@Trollsky: ja mam jeszcze na światłach jak zaciągnę ręczny i na kloszu od lamp, także niewymienialne elementy, ale i tak ludzie pytają co to za auto.