Wpis z mikrobloga

Czy typowy Niemiec może być atrakcyjniejszy od Polaka dla Polek? Załóżmy, że ich żyją na podobnym poziomie i wykonują podobny zawód.

Albo inaczej, czy Niemiec będzie dla Polki egzotycznym facetem? Co mają Niemcy a czego nie mają Polacy lub odwrotnie?

#pytanie #tinder #zwiazki #rozowepaski #emigracja #niemcy
jmuhha - Czy typowy Niemiec może być atrakcyjniejszy od Polaka dla Polek? Załóżmy, że...

źródło: comment_1592596564aqIzZHkpO1g5YOmryhNxdO.jpg

Pobierz

Polka wybrałaby

  • Niemca 78.2% (97)
  • Polaka 21.8% (27)

Oddanych głosów: 124

  • 16
  • Odpowiedz
@jmuhha: Z moich obserwacji zauważyłam, że Niemcy są wyżsi i mają potężniejszą budowę ciała, co może przyciągać płeć przeciwną z wiadomych względów. Ogólnie to żyją oni na wyższym poziomie od samego początku i stać ich na więcej, żeby inwestować w siebie lub swój wygląd, żeby mieć chociaż wszystkie zęby :P No ale tak samo atrakcyjnych, jak i brzydkich ludzi znajdziesz wszędzie. Nie powiedziałabym, że są egzotyczni.
  • Odpowiedz
@jmuhha: to zależy. Poznałam kiedyś pewnego Niemca, z wyglądu prawdziwy Gigachad ale w głowie pustka, co zupełnie przekreśliło jego szanse. Jak laska patrzy tylko na wygląd to taki Niemiec może mieć przewagę, ale jest jeszcze szereg innych rzeczy, które się liczą.
  • Odpowiedz
@jmuhha: tego nie wiem. Ten którego poznałam jeździł tramwajem xD Wiem jedynie, że jego ojciec miał jakiś wypasiony samochód, ale on miał z 60 lat więc do najmłodszych nie należał.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Tak sobie jeszcze myślę, że to nie jest naród, który lubi pokazywać swój status i najpierw pracują na niego. Edukacja stoi tam na wysokim poziomie, rozwijają się zawodowo, dopiero jak osiągną pewne spełnienie to "nagradzają" się super autem lub mieszkaniem.
W Polsce to niestety wygląda w większości przypadków, że my aspirujemy do życia na takim poziomie i często pomijamy kwestię rozwoju osobistego na rzecz kupienie auta w którym dobrze
  • Odpowiedz
@jmuhha: nie. Polki mają zakodowane, że niemiec jest gorszej kategorii, raz, że holocaust, wojny, te sprawy, dwa, że zazwyczaj niemcy, których widują w Polsce kojarzą się z biednymi, zaniedbanymi, brzydkimi śmierdzielami, którzy np. wakacjują się nad naszym morzem. Bardzo rzadko zdarza się widzieć w Polsce atrakcyjnego niemca. Filmy niemieckie są tragiczne, nikt ich nie ogląda, w amerykańskich filmach niemcy są prawie zawsze przedstawieni jako ci brzydcy i źli. Także obraz
  • Odpowiedz
@jmuhha: jeżeli chodzi o urodę, to zdecydowanie Niemiec. Są po prostu przystojniejsi niż typowy Polak. Nie wiem jak z mentalnością Niemców, ale Polacy sfrustrowani, pełni kompleksów i różnego rodzaju uprzedzeń - nie jest to ktoś z kim wartościowy człowiek chciałby się wiązać. Są oczywiście wyjątki.
  • Odpowiedz