Wpis z mikrobloga

  • 658
#kielce #motoryzacja #policja mam nadzieję że to już ostatni wpis nt. Kradzieży audi - podczas składania zawiadomienia policja dostała cynka że złapali złodzieja który jechał ul. Jesionową, wyjęli go z samochodu na środku jezdni i zabrali na komisariat (niestety nie widziałem mordy) , auto oczywiście znów na innych blachach, przez jakieś 2 godziny trochę spowalniało ruch także proszę o wybaczenie ( ͡º ͜ʖ͡º) gruz już zabezpieczony - tym razem dużo lepiej niż poprzednio, najbardziej cieszy że udało się złapać winowajcę i pewnie czekają go przymusowe wakacje :D pic rel z dzisiejszej akcji
Szacun dla policji że tak szybko udało im się złapać sprawców.
endriu92 - #kielce #motoryzacja #policja mam nadzieję że to już ostatni wpis nt. Krad...

źródło: comment_1592585840P62Q9vCPFQ2323WDD08YhS.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@endriu92: @Czokowoko: taka anegnotka jeszcze z czasów jak rodzice mieli beczkę. Jakimś cudem mama zatrzasnęła kluczyki, zadzwoniła do ojca, ojciec zaś do kolegi który miał identyczny egzemplarz. Po kilkunastu minutach ów kolega się pojawił, wyjął kluczyki ze stacyjki swojej beczki i otworzył naszą. Potem przez jakiś czas byłam święcie przekonana, że jak auta są identyczne to kluczyki też XD
  • Odpowiedz
  • 0
@endriu92 k---a ale ktoś się napalił na to auto, może to jakis fanatyk klasyków albo Niemiec sobie przypomniał o Twoim aucie XX
  • Odpowiedz
@endriu92: czy to audi było wykorzystywane przez kartel z Cali do przemytu koksu? Czy teżMoże zamiast katalizatora masz puszkę z wzbogaconym uranem? Kto o zdrowych zmysłach 2 razy kradnie audi 80? Stary przeszukaj to auto w obecności policji.
  • Odpowiedz
  • 1
@lets_gou_tnijmy_wuosy jak nie masz gdzie go trzymać albo nie zamierzasz zmieniać zamka + instalacja alarmu to daj sobie spokój - chętnie go oddam w zaufane ręce bo mimo wszystko mam do tego auta spory sentyment ale stawianie go na blokowisku to jak igranie z ogniem, szkoda na to nerwów i czasu.
  • Odpowiedz
@endriu92 1. ściągnęli darmo gta5 i mieli samochód do skoku skombinować XD lub 2. Gdzieś w samochodzie byla dużo droższa paczka która musieli odzyskać. Może poszukaj jakiejś paczki z kolumbii albo Afganistanu?
  • Odpowiedz
@endriu92: Ten motyw z przeszukaniem w obecności policji nie wydaje się taki głupi xD Może coś zaszyli w fotelach albo może fotele nawet są wymienione ze wstawionym w środek towarem. Jeśli łatwo się wymienia fotele to można wozić towar w elementach pojazdu, które łatwo się wymienia. Niech wezmą psa od prochów i go oblecą, bo mi się wierzyć nie chce xD
  • Odpowiedz
  • 1
@kinesin1000 jakieś 10 lat temu miałem okazję jeździć takim audi w silniku 2.0 z gazem.. ależ to się ładnie zbierało ( ͡º ͜ʖ͡º) niestety jeśli chodzi o mój egzemplarz to pod tym względem jest straszna bieda, silnik 1.9 TD 75 KM wyraźnie nie daje rady, zbiera się jak lokomotywa.
  • Odpowiedz