Wpis z mikrobloga

  • 658
#kielce #motoryzacja #policja mam nadzieję że to już ostatni wpis nt. Kradzieży audi - podczas składania zawiadomienia policja dostała cynka że złapali złodzieja który jechał ul. Jesionową, wyjęli go z samochodu na środku jezdni i zabrali na komisariat (niestety nie widziałem mordy) , auto oczywiście znów na innych blachach, przez jakieś 2 godziny trochę spowalniało ruch także proszę o wybaczenie ( ͡º ͜ʖ͡º) gruz już zabezpieczony - tym razem dużo lepiej niż poprzednio, najbardziej cieszy że udało się złapać winowajcę i pewnie czekają go przymusowe wakacje :D pic rel z dzisiejszej akcji
Szacun dla policji że tak szybko udało im się złapać sprawców.
endriu92 - #kielce #motoryzacja #policja mam nadzieję że to już ostatni wpis nt. Krad...

źródło: comment_1592585840P62Q9vCPFQ2323WDD08YhS.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jmuhha:

o co chodzi z tą walizką i tym wózkiem dziecięcym?

To ta słynna metoda kradzieży "na walizkę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@endriu92: Przecież to audi jest tak stare że tu nawet realna jest opcja w której naziści kitrają tam zrabowane złoto xD

Bez obrazy mirku xD nie rozumiem na cholerę je kraść.
  • Odpowiedz
  • 1
@Czokowoko żadna obraza, zdaje sobie z tego sprawę - też tego nie rozumiem, prawdopodobnie ukradli je do innych przestępstw, no i dziwnym trafem kluczyki które przechwyciła policja pasowały do mojej stacyjki.
  • Odpowiedz
@endriu92: Mirek ja na Twoim miejscu to bym się zastanowił od kogo go kupiłeś i w jakich okolicznościach! Weź go potnij na kawałki, na bank znajdziesz jakaś bursztynową komnatę albo przynajmniej z 50kg kokainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dziwnym trafem kluczyki które przechwyciła policja pasowały do mojej stacyjki.


@endriu92: sprawdz, bo może do Twojej stacyjki pasują już wszystkie kluczyki - stare samochody tak mają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@endriu92: Ukradli żeby kraść nim paliwo ? No mi to tak wygląda. Zbiornik w B4 to 70l, zaś 1.9 TDI 1Z pali w trybie ecodrivingu 4l. Ukradnij 70l paliwa, powoli uciekaj, zaoszczędź podwójnie. Genialne
  • Odpowiedz
  • 2
@fazjoszi raczej nie - chyba że od razu spuszczali.
W środku nie było żadnego karnistra, wskaźnik paliwa pokazywał ledwo ponad rezerwę - czyli dokładnie tyle ile miał gdy poprzednio go znaleźli - wszystko wyjdzie z czasem, mają mnie informować o postępach w dochodzeniu xD
  • Odpowiedz