Wpis z mikrobloga

@bartoof: Ej jeżeli faktycznie to Poczta Polska zgubiła przesyłkę to nie chcę sobie wyobrażać co by się działo z naszymi kartami wyborczymi jakby były korespondencyjne w maju ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartoof: CO ROKU TAKI #!$%@? SIĘ DZIEJE????? CZY PO PROSTU W TYM ROKU PIS JEST ZBYT POCHŁONIĘTY WYGRANIEM WYBORÓW I JUŻ NICZEGO NIE KONTROLUJE????????

NO GURWA WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE JESTEŚCIE MATURZYSTĄ, UCZYLIŚCIE SIĘ NIEMCA CAŁE PIEPRZONE 3 LATA I NAGLE JAKIEŚ DZBANY #!$%@?Ą WAM ARKUSZE

PEWNIE Z RACJI TEGO, ŻE NIE DOSZŁY TO PYK, 0% I POWTÓRKA W SIERPNIU
  • Odpowiedz
@bartoof: poczta polska zrobiła dokładnie to samo z moją przesyłką, jakiś koleś ją znalazł w kałuży w moim mieście. Kurier oczywiście w systemie sobie wyklinał, że dostarczone, więc mnie to nie dziwi. Tylko przy maturach mogliby się bardziej postarać i jednak dostarczać co trzeba ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale fakt faktem, że wolę teraz więcej zapłacić, niż skorzystać z poczty polskiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wycu91: egzaminy z podstawówki się zwozi do jednej wyznaczonej szkoły, więc matury widocznie też ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bartoof: skoro to już napisane matury to dlaczego odbiorcą jest jakieś liceum, a nie CKE?

Póki co to wygląda jak zwykła paczka od jednej szkoły do drugiej.
  • Odpowiedz