Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? XD


@PolacoEsMasGrandeRobaco: no właśnie nie. Incele są jak ten narkoman, który cały czas bierze narkotyki, co jest przyczyną jego problemów. Można powiedzieć "niech przestanie ćpać, ćpun jeden" ale to raczej nie pomaga. Lekarstwem na inceli powinna być opieka psychiatryczna. Osoby, które są odosobnione już na poziomie szkół (bo tak wynika z tego co mówią na wykopczanie), powinni się zaopiekować ludzie, psychologowie.

Problem jest zbyt poważny, żeby powiedzieć "wuj z
No właśnie uważają się. Jednocześnie zaciekle walczą z feminizmem i bronią patriarchatu który jest powodem ich wykluczenia.

Ale to, że patriarchat jest powodem wykluczenia to jest like your opinion, bro. Przecież zjawisko incelstwa wzrasta podczas jednoczesnego topnienia rzekomego patriarchatu od dekad. Nie wiem zatem jak można wyciągnąć wnioski, skoro rzekome przyczyny są co raz mniejsze, że zjawisko które miałyby powodować przez nie wzrasta.

A jak traktować ludzi którzy nie chcą pomocy a
Ale z biegiem czasu pojawi się społeczna nie akceptacja dla takich zachowań i ostracyzm puszczalstwa, o to chodzi


@Lucider5: zmieni to tylko tyle, że będzie to ukryte puszczalstwo, co moim zdaniem jest jeszcze gorsze - taka świętojebliwość, ha tfu.
Zdrady czy rozwiązłość nie znikną nigdy - towarzyszą nam od zarania dziejów i tak będzie zawsze.
Nie chodzi o to żeby to wymuszać, bo niby wszyscy święci i kryształowi, a przy okazji
@PolacoEsMasGrandeRobaco: > Prześladowanych białych chłopaczków przeoczyłeś

Jakich prześladowanych białych chłopaczków? Dwóch szarpiących się białych ośmiolatków, czy biały gang szarpiący młodszego? O czym ty w ogóle piszesz?

ale incel widzi co chce zobaczyć


Nie jestem, tylko znam temat, tak samo jak ty znasz temat Black Lives Matter Therefore Let's Burn Our Country

A teraz co ma kolor skóry do bycia przegrywem? Myślałem że liczą się wszyscy odrzuceni faceci a nie tylko jakaś
A ten konserwatyzm wynika (przynajmniej u mnie) nie z faktu ze tak się wychowałem tylko że nie miałem dostępu do tych wszystkich postępowych "zabaw" i ruchania bez zobowiązań, a więc siłą rzeczy od potencjalnej partnerki też wymagam żeby była taka sama. Prawica swoimi postulatami daje możliwość zwiększenia ilości takich konserwatywnych dziewczyn, więc wybór jest prosty

@Lucider5: nie jestem przekonany czy popieram takie motywy ale starcza mi empatii aby je rozumieć. Natomiast
Gdyby "normalni" faceci pożyli przez kilka lat w takich warunkach to by nie pieprzyli głupot o byciu zgorzkniałym, bo zachowywaliby się dokładnie tak samo. No ale takie spojrzenie na świat z innej perspektywy nie dość że jest trudne to jeszcze można zburzyć sobie swój idealny światopogląd, to lepiej tego nie robić. Ktoś jest przegrywem? Haha, na pewno zasłużył sobie. Tfu na takich


@Lucider5: prawda stara jak świat, syty głodnego nie zrozumie
@PolacoEsMasGrandeRobaco: dzięki za wyjaśnienie. W przyszłości możesz podkreślić, że kolejne zdanie w wypowiedzi nie jest bezpośrednim rozwinięciem pierwszego używając wyrażeń typu ,,co więcej", ,,ponadto" albo ,,dodatkowo".

Odpowiadając na twoje zdania:

czemu lewica ma popierać celibat do ślubu żeby zwiększyć szanse inceli?


Tak. Zwiększając szanse inceli stworzy sprawiedliwsze społeczeństwo, zmiejszając dyskryminacje ze względu na wygląd.

Lewica potępia wizerunek macho.


Szkoda, że tylko w deklaracjach
Lekarstwem na inceli powinna być opieka psychiatryczna.

@JakovKarnic: IMO to byłby krok w dobrym kierunku ale zdecydowanie nie wystarczający, tak jak i obecnie leczenie depresji, czy uzależnień jest słabe. Mam na myśli, że w obu przypadkach to nie jest zejście do przyczyny problemu i próba jego rozwiązania tylko zaleczenia objawów. Ludzi chorych na depresję albo uzależnionych od narktyków pasie się znieczulającymi psychotropami, które zamieniają ich emocjonalnie w zombie. Analogicznie inceli można
Żaden kraj (cywilizowany) nie ma tak żenująco niskich wydatków na leczenie jak Polska.


@JakovKarnic: Za wyjątkiem najbardziej cywilizowanego kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) do miesiąc temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale jakoś nikt nie mówi, że zamieszki są z powodu braku socjalistycznej służby zdrowia, więc zakładam, że masz niezwykłe dowody na tę swoją niezwykłą tezę, czyż nie?
@dupasek: nie rozumiem pytania. Jeśli mówisz o USA, to ten kraj jest najlepiej rozwiniętym krajem trzeciego świata.
To dzicz
@szpongiel: a jak ma wyglądać leczenie incelstwa. Mamy zamknąć kobiety w kuchni i wprowadzić nazizm, żeby im się podobało. Opieka psychiastryczna da im szanse na uleczenie się. Kto jej nie wykorzysta? ¯\_(ツ)_/¯
Miałeś szanse, wolisz być prawicowym przegrywem? Mamy wolność.
@szpongiel: Dodałbym jeszcze hipokryzję z lewej strony, popełnianie przestępstw jak np szabrowanie sklepów przez ludzi z ruchu BLM nie przeszkadza im w ich wspieraniu, no bo przecież to społeczeństwo ich do tego zmusza, ale za to jak jakiś przegryw napisze gdzieś w internecie że nienawidzi kobiet za to że go żadna nie chciała (co przeciez nie jest przestępstwem) to to już jest wystarczający argument, żeby napisać mu że zasługuje by zostać
Dodałbym jeszcze hipokryzję z lewej strony, popełnianie przestępstw jak np szabrowanie sklepów przez ludzi z ruchu BLM nie przeszkadza im w ich wspieraniu, no bo przecież to społeczeństwo ich do tego zmusza, ale za to jak jakiś przegryw napisze gdzieś w internecie że nienawidzi kobiet za to że go żadna nie chciała (co przeciez nie jest przestępstwem) to to już jest wystarczający argument, żeby napisać mu że zasługuje by zostać sam do
Ale jest ich mało, tak jak napisałeś, jak zmienimy prawo to wydaje mi się że po jakimś czasie ludzie zmienią też swoje nastawienie i będzie więcej dziewczyn które będą tradycyjne

Prawo jest jakąś wskazówką ale jest drugorzędne w stosunku do narracji wartości w społeczeństwie. Kiedyś to kościół wytyczał taką narrację, która promowała monogamię i szkalowała szmacenie. Teraz IMO na kościół już nie można liczyć w tej kwestii z wielu powodów. Nie te
@JakovKarnic: To dlaczego czarni są popierani przez lewicę, a przegrywy nie i to pomimo, że to czarni przecież popełniają przestępstwa systemowo, jak np to szabrowanie sklepów? I nie pisz mi o incelach którzy urządzali strzelaniny, bo w porównaniu do złodziei z BLM skala jest zupełnie nieporównywalna
To dlaczego czarni są popierani przez lewicę, a przegrywy nie


@Lucider5: Po drugi problem zrobił się medialny dość nie dawno. Wejdzie na tapetę, to zobaczymy co powie lewica. Ja jestem osobą, która jest lewicowa i uważam, że oba problemy istnieją.

I nie pisz mi o incelach którzy urządzali strzelaniny, bo w porównaniu do złodziei z BLM skala jest zupełnie nieporównywalna


@Lucider5: czy inceli w USA jest 40 milionów? Czy incele
@JakovKarnic:

a jak ma wyglądać leczenie incelstwa. Mamy zamknąć kobiety w kuchni i wprowadzić nazizm, żeby im się podobało.

Po części tak jak napisałeś ale po części należy znaleźć przyczynę i zastanowić się jak ją zmitygować w możliwie w najlepszy sposób. Pozwól, że nie będę w pojedynkę uzurpował, że wiem jak rozwiązać światowe problemy społeczne. Jedną sugestię co do zmiany narracji dałem w poprzednim komentarzu powyżej.

Opieka psychiastryczna da im szanse
@szpongiel:

Znaczy pomoc psychologa/psychiatry jest oczywiście wskazana ale przenoszenie całej winy na inceli - tym defacto jest powiedzenie, że oni są chorzy. Znaczy może wtedy to nie jest już wiktymizacja, bo nie mówi się "sam sobie jesteś winny", tylko "to nie twoja wina, bo jesteś chory" ale nadal cała przyczyna jest po jednej stronie. Zmiana tkanki społeczno-kulturowej, która spowodowała wzrost incelozy nawet nie zostaje poruszona.


Ładnie powiedziane z lewicową wrażliwością.

@
wiem jak rozwiązać światowe problemy społeczne.


@szpongiel: problemy społeczne należy rozwiązywać, a nie powodować, że nie będą się pojawiać, bo pewną grupę społeczną będziemy trzymać pod butem, bo akurat nie mają parówki między nogami albo mają ciemniejszy kolor skóry niż statystyczny europejczyk.
Nie wiem jak pomóc incelom czy czarnoskorym. Wydaje mi się, że pierwsza grupa potrzebuje terapii, najlepiej dość szybko, żeby znaleźli przyjaciół, znaleźli jakąś dziewczynę, potem pracę i mogli zalać
czy inceli w USA jest 40 milionów? Czy incele mają różny kolor skóry? Z incelstwa można się wyleczyć. Z bycia czarnoskórym już nie?


@JakovKarnic: Chodziło mi właśnie o to, że czarnoskórych jest co prawda więcej ale też tych złych szabrowników jest dużo, inceli na całym świecie jest na pewno więcej niż czarnych w usa a strzelanin było niewiele, na pewno mniej niż szabrów
strzelanin było niewiele


@Lucider5: to co się dzieje, to początek, bo incelom dopiero teraz zaczynają formułować jakieś działania jakiś ruch
w USA czarnoskórzy też od razy nie rozpoczęli od zbrojnego powstania.
@JakovKarnic:

Wydaje mi się, że pierwsza grupa potrzebuje terapii, najlepiej dość szybko, żeby znaleźli przyjaciół, znaleźli jakąś dziewczynę, potem pracę i mogli zalać swoją żone


Jak terapia pomoże komuś znaleźć dziewczynę, jeżeli się nim nie interesują, bo jest brzydki?
@JakovKarnic: No to może to dobry moment dla lewicy żeby się ogarnąć, bo jak nie to więcej sfrustrowanych facetów takich jak ja będzie głosować na skrajną prawicę żeby tylko zemścić się na reszcie, która miała ich w dupie. I piszę to jako centrysta, nigdy nie głosowałem na prawicę i raczej nie będę głosował ale nie miałbym oporów żeby się uśmiechnąć gdyby się okazało że konfederacja zażąda od pisu zakazu aborcji w
co to znaczy, "te, które są rozwiązłe"? Sugerujesz, że szmatą człowiek się rodzi i wychowanie oraz środowisko nie ma żadnego wpływy na późniejsze podejście do seksualności, doboru partnera, związków?


@szpongiel: oczywiście, że ma. Jednak miałem na myśli już dorosłych ludzi, a nie na etapie dorastania.
Wychowanie i środowisko mają potężny wpływ na podejście do seksualności, to jest fakt.
Chodziło mi jednak o kształtowanie od małego, wychowywanie w ten sposób żeby to
@TestoDepot: Niby tak, ale z puntku widzenia przegrywów to nie ma znaczenia, bo przecież nawet jakby prawica wprowadziła te rozwiązania to nie będą czekać 20 lat aż nowe pokolenie konserwatywnych dziewczyn się urodzi i będzie gotowa by znaleźć faceta, dla nas już za późno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szpongiel:

Ale to, że patriarchat jest powodem wykluczenia to jest like your opinion, bro. Przecież zjawisko incelstwa wzrasta podczas jednoczesnego topnienia rzekomego patriarchatu od dekad.

It's like your opinion bro. Zjawisko incela funkcjonuje od zarania dziejów i o ile kiedyś nie było w żaden sposób nagłaśniane i funkcjonowało pod postacią instytucji starego kawalera których zresztą nigdy nie brakowało.
Masz wykres ślubów od konserwatywnych lat 90tych po czasy dziesiejsze. Doskonale widać że
Niby tak, ale z puntku widzenia przegrywów to nie ma znaczenia, bo przecież nawet jakby prawica wprowadziła te rozwiązania to nie będą czekać 20 lat aż nowe pokolenie konserwatywnych dziewczyn się urodzi i będzie gotowa by znaleźć faceta, dla nas już za późno


@Lucider5: co tu ma prawica do rzeczy? Ja cały czas uważam, że te regulacje nie mają sensu. To nie prawica/lewica/centryści/reptilianie wychowują dziecko tylko jego rodzice. I jedni będą
Jak terapia pomoże komuś znaleźć dziewczynę, jeżeli się nim nie interesują, bo jest brzydki?


@czokobons: xD Jest wiele brzydkich ludzi na świecie, którzy nie mają problemów ze znalezieniem dziewczyny. Wykopowe #!$%@? przegrywów, to fikcja. Możesz być niski, możesz mieć cofniętą szczękę, możesz mieć ryj jak.. jak wykopek. Wygląd można ponaciągać, a gadka i styl bycia jest często najważniejsza. A nawet jeśli mi nie wierzysz, bo p0lki to #!$%@? itd.
Jesteś białym
@JakovKarnic:

Wydaje mi się, że pierwsza grupa potrzebuje terapii, najlepiej dość szybko, żeby znaleźli przyjaciół, znaleźli jakąś dziewczynę, potem pracę i mogli zalać swoją żone


Jeszcze mi przyszło do głowy, że wysyłanie inceli na terapie to tak jakby powiedzieć kobietom narzekającym na utrudniony ze względu na płeć awans w pracy: dziewczyny nie narzekajcie na seksizm tylko idźcie do psychologa on was nauczy asertywności i przebijecie się przez szklany sufit. Przecież niektórym
@JakovKarnic: > Po prostu najpotężniejszy kraj na świecie

HURR DURR TO DZITZH

zradykalizowali się tak mocno, żeby popierać Krzysztofa Bosaka


Rzeczywiście, pozostałe możliwości są dużo lepsze. PiSowski komunista, POwski eurokomunista, PSLowski dziad idiota, eurokomunista z naciskiem na przekonywanie dzieci do pedalstwa no i opcja zagłosuj na PO, ale że niby nie głosujesz na PO

Z incelstwa można się wyleczyć. Z bycia czarnoskórym już nie?


Jeśli akceptujesz, że czarny zawsze będzie kraść,
@JakovKarnic:
@JakovKarnic:
Cumplu, słusznie mnie złapałeś za słowo z tą chemiczną kastracją ale też popatrz co pisałem o wiktymizacji inceli. To nie jest tak, że tylko incele są źli. Świat się zmienił w taki sposób, że powoduje wzrost incelozy. Sporą różnicę by zrobiła inna zmiana narracji niż zaproponowałeś. Np. zamiast wmawiać incelom chorobę, to mówić o nich że są nieprzystosowani. Ale do czego są nieprzystosowani? Ano do zmiany w świecie,
@szpongiel: Acha jeszcze jedno pytanie

Dodam, że jestem za stary i zbyt długo w stałym związku aby móc powiedzieć jak obecnie to wygląda z własnego doświadczenia.

Rozumiem że twoja partnerka jest z tobą dla kasy i od skakania po kutangach mokebe powstrzmuje ją jedynie konserwatywne spojrzenie na świat względnie ostracyzm?
@PolacoEsMasGrandeRobaco:

It's like your opinion bro. Zjawisko incela funkcjonuje od zarania dziejów i o ile kiedyś nie było w żaden sposób nagłaśniane i funkcjonowało pod postacią instytucji starego kawalera których zresztą nigdy nie brakowało.

No właśnie nie my opinion, tylko wszelkie statystyki pokazują, że liczba inceli wzrasta.

Masz wykres ślubów od konserwatywnych lat 90tych po czasy dziesiejsze. Doskonale widać że pomimo stygmatuzacji samotnych matek i ludzi bez ślubów tych nie było
Rozumiem że twoja partnerka jest z tobą dla kasy i od skakania po kutangach mokebe powstrzmuje ją jedynie konserwatywne spojrzenie na świat względnie ostracyzm?


@PolacoEsMasGrandeRobaco: no właśnie nie rozumiesz, więc zacytuję co pisałem wcześniej. Może za drugim razem czytanie ze zrozumieniem lepiej Ci pójdzie:

wielu zabierających głos w tej dyskusji. Mają 30+ lat i mierzą temat swoją miarą, myśląc że teraz pośród młodych na rynku matrymonialnym jest tak samo jak było
incele są źli.


@szpongiel: a jacy są, dobrzy? Obrażanie kobiet, rasizm (po murzyny ruchajo p0lki) czy chęć ustanowienia darwinizmu społecznego to normalne zachowania?

hipergami kobiet


@szpongiel: dobra, nie chcę nawet... niech ściągną sobie Wietnamkę lub Kenijkę do Europy. Problem braku kobiet rozwiązany.

że poprzeczka dla przeciętnego chłopaka na znalezienie pary w ostatnich dekadach wzrosła


@szpongiel: albo najedzony głodnego nie zrozumie albo to gadasz głupoty. Zresztą, rozwiązanie problemu wyżej. Jeśli
Jeszcze mi przyszło do głowy, że wysyłanie inceli na terapie to tak jakby powiedzieć kobietom narzekającym na utrudniony ze względu na płeć awans w pracy: dziewczyny nie narzekajcie na seksizm tylko idźcie do psychologa on was nauczy asertywności i przebijecie się przez szklany sufit. Przecież niektórym (w domyśle zdrowym psychicznie) się udało


@czokobons: Byłoby to częściowe rozwiązanie problemu, dlaczego to odrzucasz?

lecz się na nogi


@JakovKarnic: no u

Bosak przynajmniej
@szpongiel: Poprosze o te statystyki cumplu.

W starych dobrych czasach brak ślubu wiązał się właśnie z samotnością bo jak sam pisałeś kobiety nie były skłonne do skakania na boki ze względu na ostracyzm. Rozwiązłość była powszechnie potępiana i życie w konkubinacie nie było tak popularne jak dziś.

Obawiam się że to ty nie rozumiesz pytania cumplu. Wiem że swoją kobiete wyrwałeś na "starych zasadach".

Twierdzisz że:

Może i lewica potępia macho
@czokobons: Trudno, są jebnięte to niech pękają, każdy chory na urojenia przecież pęka kiedy mu się mówi o jego chorobie, i co? I nic. Uważasz przypodobanie się feministkom za ważniejsze od prawdy?

Dokańczając moją polityczną manifestację ITT, parytety są #!$%@?ęte, pis wprowadził więcej parytetów w polityce żeby zwiększyć stagnację polityczną, masz wszystkie rzeczy którymi musisz się martwić bo jesteś małą partią polityczną i jeszcze musisz znaleźć kobiety które wystąpią na twoich
@dupasek: Już już pysiu. Wrzodów się nabawisz. Oczywiście że nie będziesz oglądał rzeczy o którą dostajesz takiego bólu dupy. Wystarczą memy. Wybiórczej uwagi nie skomentuje bo wiadomo że jak pojawi się czarny to odruch Pawłowa przyćmiewa całą reszte ¯\_(ツ)_/¯

Nie mam w zwyczaju kopać się z koniem więc dotrzymaj słowa daj na czarną i nie zawracaj mi dupy.
Poprosze o te statystyki cumplu

Widzisz wbrew opinii inceli większość kobiet (jak i facetów) chce stałego związku

Podlinkuj te badania co bo widzę że wyobraźnie masz bujną Tu masz rzeczywistą sytuacje https://www.psychologytoday.com/intl/blog/it-s-man-s-and-woman-s-world/201407/who-craves-relationships-more-men-or-women


@PolacoEsMasGrandeRobaco: #!$%@?ć twoje cherrypicked lewackie badania, liczą się twarde statystyki, np. dotyczące rozwodów, obejmujące całą populację, a nie akurat tych, którzy dają wyniki wygodne akademickim lewakom

Już już pysiu. Wrzodów się nabawisz. Oczywiście że nie będziesz oglądał rzeczy o
Jeszcze mi przyszło do głowy, że wysyłanie inceli na terapie to tak jakby powiedzieć kobietom narzekającym na utrudniony ze względu na płeć awans w pracy: dziewczyny nie narzekajcie na seksizm tylko idźcie do psychologa on was nauczy asertywności i przebijecie się przez szklany sufit


@czokobons: trafne spostrzeżenie. Tylko aby oddać sprawiedliwość, po prawdzie tak trochę jest. Jordan Peterson o tym mówił, że on w swojej praktyce psychologa klinicznego nierzadko miał przypadki
@szpongiel:

Kobiety by chcieli wpychać na pozycje liderów "za darmo" tylko dlatego, że to "słabe kobiety" (patrz: parytety). Jednocześnie wobec inceli zastosować podejście zgoła odwrotne.


Można powiedzieć, że to trochę taki zinternalizowany patriarchat, którego częścią jest przecież uznawanie kobiet za potrzebujące opieki i pomocy.
Można powiedzieć, że to trochę taki zinternalizowany patriarchat, którego częścią jest przecież uznawanie kobiet za potrzebujące opieki i pomocy


@czokobons: Natomiast lepiej powiedzieć, że to mózgowe #!$%@? lewactwa