Wpis z mikrobloga

Ja osobiście uważam, że tak jak mówisz, do incela bardziej pasowałaby skrajna lewica i jakieś pomysły seksu socjalnego.


@DizzyEgg: Jakie ugrupowanie skrajnie lewicowe w polsce oferuje seks socjalny? Żadne. Przegrywy mają sami tworzyć struktury nowej partii politycznej? Większość zwykłych ludzi ma to w dupie, przegrywy też ¯\_(ツ)_/¯ Zresztą ten seks socjalny to byłyby bony na prostytutki pewnie, zawołam @Przegrywiusz i @TestoDepot bo oni są w tym temacie obeznani i powiedzą ci
Dlatego bardziej przemawia za nami skrajna prawica z zakazem aborcji czy antykoncepcji,


@Lucider5: Nie, nie, to nie jest problem. Co z tego jak zakażesz kondomów, laski i tak sie będą #!$%@?ły z Chadami, musisz zabrać im wybór. #!$%@?ć aplikacje randkowe, zakazać mediów społecznościowych, i przestać promować 'liberalne' wzorce.

Przegrywy mają sami tworzyć struktury nowej partii politycznej? Większość zwykłych ludzi ma to w dupie, przegrywy też


A czemu nie, homosie i czarni
@czokobons: Specjalnie dla ciebie cumplu.
Zdanie pierwsze: czemu lewica ma popierać celibat do ślubu żeby zwiększyć szanse inceli?
Zdanie drugie: Lewica potępia wizerunek macho.

Gdzie tu wyczytałeś że macho to spokojny człowiek czekający do ślubu pozostanie dla mnie zagadką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lewica puszy się jak to niby chce pomóc każdej "uciśnionej mniejszości" będącej w gorszej pozycji i poszkodowanej wobec reszty społeczeństwa. Incele się za taką uważają i obłuda lewicy w tej kwestii ich mocno razi, więc idą w drugi biegun. Ba, lewica nie tylko że nie dostrzega incelstwa jako problemu społecznego, to wręcz traktuje inceli jak podludzi, marginalizuje, wyklucza, w Kanadzie to poszło tak absurdalnie daleko, że incelizm został niedawno oficjalnie uznany za
Moim zdaniem odpowiedzią na to jest nowy nurt lewicowy, bardziej socjalistycznej, i konserwatywnej. Tak jak mówisz, żadnego świecenia fiutem czy szprychą, potępienie hedonizmu, konsumpcjonizmu, rozwiązłego stylu życia.


@DizzyEgg: Głosowałbym ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zresztą ten seks socjalny to byłyby bony na prostytutki pewnie


@Lucider5: seks socjalny to byłaby jedna wielka lipa i bezsens - zresztą jak większość tego co państwowe, socjalne. Wyobraź sobie, że na wizytę u divy musisz czekać np. pół roku bo kolejki, a sama diva to zaniedbana baba po 40, która czy nawet konia nie będzie ci walić w gumie, nie mówiąc już o lodzie. Kładzie się tylko i ''rób swoje''
przecież to nie ma żadnego sensu. I tak się ludzie będą ruchać i tak, a jak chcą aborcję to kierunek Czechy/Słowacja/inny kraj, gdzie to możliwe i tyle.


@TestoDepot: Ale z biegiem czasu pojawi się społeczna nie akceptacja dla takich zachowań i ostracyzm puszczalstwa, o to chodzi

Antykoncepcji jak zakażesz, zakaz sprzedaży kondomów czy tabletek anty? Zakaz spiralek? Podwiązanie jajowodów jest u nas co prawda nielegalne, ale jaki problem pojechać za granicę
Ale #!$%@? XD


@PolacoEsMasGrandeRobaco: no właśnie nie. Incele są jak ten narkoman, który cały czas bierze narkotyki, co jest przyczyną jego problemów. Można powiedzieć "niech przestanie ćpać, ćpun jeden" ale to raczej nie pomaga. Lekarstwem na inceli powinna być opieka psychiatryczna. Osoby, które są odosobnione już na poziomie szkół (bo tak wynika z tego co mówią na wykopczanie), powinni się zaopiekować ludzie, psychologowie.

Problem jest zbyt poważny, żeby powiedzieć "wuj z
No właśnie uważają się. Jednocześnie zaciekle walczą z feminizmem i bronią patriarchatu który jest powodem ich wykluczenia.

Ale to, że patriarchat jest powodem wykluczenia to jest like your opinion, bro. Przecież zjawisko incelstwa wzrasta podczas jednoczesnego topnienia rzekomego patriarchatu od dekad. Nie wiem zatem jak można wyciągnąć wnioski, skoro rzekome przyczyny są co raz mniejsze, że zjawisko które miałyby powodować przez nie wzrasta.

A jak traktować ludzi którzy nie chcą pomocy a
Ale z biegiem czasu pojawi się społeczna nie akceptacja dla takich zachowań i ostracyzm puszczalstwa, o to chodzi


@Lucider5: zmieni to tylko tyle, że będzie to ukryte puszczalstwo, co moim zdaniem jest jeszcze gorsze - taka świętojebliwość, ha tfu.
Zdrady czy rozwiązłość nie znikną nigdy - towarzyszą nam od zarania dziejów i tak będzie zawsze.
Nie chodzi o to żeby to wymuszać, bo niby wszyscy święci i kryształowi, a przy okazji
@PolacoEsMasGrandeRobaco: > Prześladowanych białych chłopaczków przeoczyłeś

Jakich prześladowanych białych chłopaczków? Dwóch szarpiących się białych ośmiolatków, czy biały gang szarpiący młodszego? O czym ty w ogóle piszesz?

ale incel widzi co chce zobaczyć


Nie jestem, tylko znam temat, tak samo jak ty znasz temat Black Lives Matter Therefore Let's Burn Our Country

A teraz co ma kolor skóry do bycia przegrywem? Myślałem że liczą się wszyscy odrzuceni faceci a nie tylko jakaś
A ten konserwatyzm wynika (przynajmniej u mnie) nie z faktu ze tak się wychowałem tylko że nie miałem dostępu do tych wszystkich postępowych "zabaw" i ruchania bez zobowiązań, a więc siłą rzeczy od potencjalnej partnerki też wymagam żeby była taka sama. Prawica swoimi postulatami daje możliwość zwiększenia ilości takich konserwatywnych dziewczyn, więc wybór jest prosty

@Lucider5: nie jestem przekonany czy popieram takie motywy ale starcza mi empatii aby je rozumieć. Natomiast
Gdyby "normalni" faceci pożyli przez kilka lat w takich warunkach to by nie pieprzyli głupot o byciu zgorzkniałym, bo zachowywaliby się dokładnie tak samo. No ale takie spojrzenie na świat z innej perspektywy nie dość że jest trudne to jeszcze można zburzyć sobie swój idealny światopogląd, to lepiej tego nie robić. Ktoś jest przegrywem? Haha, na pewno zasłużył sobie. Tfu na takich


@Lucider5: prawda stara jak świat, syty głodnego nie zrozumie
@PolacoEsMasGrandeRobaco: dzięki za wyjaśnienie. W przyszłości możesz podkreślić, że kolejne zdanie w wypowiedzi nie jest bezpośrednim rozwinięciem pierwszego używając wyrażeń typu ,,co więcej", ,,ponadto" albo ,,dodatkowo".

Odpowiadając na twoje zdania:

czemu lewica ma popierać celibat do ślubu żeby zwiększyć szanse inceli?


Tak. Zwiększając szanse inceli stworzy sprawiedliwsze społeczeństwo, zmiejszając dyskryminacje ze względu na wygląd.

Lewica potępia wizerunek macho.


Szkoda, że tylko w deklaracjach
Lekarstwem na inceli powinna być opieka psychiatryczna.

@JakovKarnic: IMO to byłby krok w dobrym kierunku ale zdecydowanie nie wystarczający, tak jak i obecnie leczenie depresji, czy uzależnień jest słabe. Mam na myśli, że w obu przypadkach to nie jest zejście do przyczyny problemu i próba jego rozwiązania tylko zaleczenia objawów. Ludzi chorych na depresję albo uzależnionych od narktyków pasie się znieczulającymi psychotropami, które zamieniają ich emocjonalnie w zombie. Analogicznie inceli można