Wpis z mikrobloga

I co Ruda parszywa mendo, taki był wasz świetny plan działania - wysłać psa Jacusia by upić Majora a ten by mógł zepsuć Asterke pod nieobecność Krzyśka a potem robić lajty ze zbiórką na nowe auta które chcieliście wcisnąć Krzyśkowi (auto od Jacka)

Ty to Srawek jesteś mniej bystry niż woda w klozecie. Spoko teraz też mnie pozdrów bo i tak wszyscy wiemy, że się do niczego nie odniesiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kononowicz #patostreamy
Analne_Dildo - I co Ruda parszywa mendo, taki był wasz świetny plan działania - wysła...

źródło: comment_15925035713lXvbt5EvPK9By2MhBzw5J.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Sobaka: Przypadek jest zastanawiający jak pisałem, ale to tylko teoria. Nie ma na to dowodów.
I żeby nie było nie bronię Tłuszczaka ani Jacusia ale staram się być obiektywny, bo za dużo tu już fake newsów albo domysłów było.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wowowowo no spoko więc dlaczego nie dając osoby zastępczej która by to robiła zrobił aferę wysyłając Jacka w celu skłócenia i odsuniecia Meksyka? Chcieli by Meksyk nie przychodził spoko może być ale niech w takim razie dadzą kogoś kto będzie robił te rzeczy które Meksyk robił dla Krzyska.
  • Odpowiedz
  • 0
@dizel81 to jest taka sama teoria jak to, że Rudy dostał kanał od Majora. Gdzie pierw go sobie ukradł do czego sam się przyznał a potem nagadał Majorowi, że ma mówić, że kanał mu dał. Rozumiesz to? Sam się przyznał, że ukradł bez jego wiedzy a potem manipulował a Ty mi tu będziesz o teoriach teraz gadał. Rudy nie bez powodu jest tak punktowany i nie bez powodu ani słowem się
  • Odpowiedz
  • 0
@dizel81 i żebyś już tak skończył gadać o jakiś domysłach i o tym jaki Rudy jest a nie jest. Tutaj masz dowód od samego Rudego jaki właśnie on jest i jak sam się gubi w swoich parszywych słowach.

Sygnatura czasowa 4:55 "Planuje tam pójść ale już bez niczego tylko sprawdzić"

Sygnatura czasowa 5:30 "a pokażesz ten film na YouTubie? - tak tak"
Analne_Dildo - @dizel81 i żebyś już tak skończył gadać o jakiś domysłach i o tym jaki...
  • Odpowiedz
  • 0
@Tofik198 kuna jak najbardziej takie rzeczy robi o czym pisałem. Ciekawostka - jeśli na swojej posesji masz kunę która przychodzi do Twojego samochodu to ona sama nic w tym aucie nie popsuje bo z niego po prostu korzysta jak z domu i się grzeje w nim dopiero gdy jakaś druga obca kuna wejdzie pod ten samochód i zostawi zapach to wtedy "ta twoja" kuna na złość te kable, pianki itd porozgryza
  • Odpowiedz