Wpis z mikrobloga

I co Ruda parszywa mendo, taki był wasz świetny plan działania - wysłać psa Jacusia by upić Majora a ten by mógł zepsuć Asterke pod nieobecność Krzyśka a potem robić lajty ze zbiórką na nowe auta które chcieliście wcisnąć Krzyśkowi (auto od Jacka)

Ty to Srawek jesteś mniej bystry niż woda w klozecie. Spoko teraz też mnie pozdrów bo i tak wszyscy wiemy, że się do niczego nie odniesiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)

#kononowicz #patostreamy
Analne_Dildo - I co Ruda parszywa mendo, taki był wasz świetny plan działania - wysła...

źródło: comment_15925035713lXvbt5EvPK9By2MhBzw5J.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 11
Auto żeście popsuli, Krzyśka ze szpitala nie odebrali, jedyną osobę która przychodziła chociaż cukier mierzyć i tabletki kupować to sklociliscie, namówiłeś d3bila z Orzysza by przywiózł im psa.

Ty to Srawek masz tak w bani nawalone, że to szok.
  • Odpowiedz
@Analne_Dildo: Mamy dwie afery jednego dnia? Czegoś takiego jeszcze nie było. King będzie miał co relacjonować.
Rura wydechowa sama się pianką montażową nie zapchała. Szczur też mógłby podłożony by narobić szkód ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nikt bardziej tego dnia kiedy był organizowany lajt na nowy samochód nie miał takiego parcia by Kononowi wcisnąć swój szrot. Od telefonów po osobiste przyjście już nie mówiąc o części kiedy Konon
  • Odpowiedz
  • 4
@Towarzysz_Sobaka no przecież zdechly szczur sam się nie podłożył. Jeśli szczur by wlazł to by i wyszedł tak samo jak to robią kuny(zmotoryzowani znają temat)

Za wszystkim co najgorsze zawsze stoi parszywy Rudy już nie wspominając o tych trawestytach. Niestety Rudy zamiast się odnieść i przyznać to woli pozdrawiać bo to takie hehe śmieszne.
  • Odpowiedz
@Analne_Dildo: Nie bronię tu Tłuszczaka, ale to nie jest żaden mistrz intryg.
Wydaje mi się że trochę jesteś stronniczy, bo celowo szczujesz na Sławka tylko po to żeby z drugiej strony wybielać menela.
Nie przeczę że to mógł być ten Jacuś, ale równie dobrze mógł to jakiś widz w nocy zrobić. Choć przyznaję że zbieg okoliczności jest zastanawiający.
Nie pamiętam ile wcześniej stała przed pójściem Konona do szpitala bo mogło to
  • Odpowiedz
  • 0
@dizel81 Widz przychodząc nocą miał dostęp do kluczyka który jest w domu Krzyśka? I sobie wziął ten kluczyk by otworzyć asterke i otworzyć maskę? Nie masz kompletnie pojęcia a się chcesz wypowiadać.
  • Odpowiedz
@Analne_Dildo: w tym nie ale generalnie to go tu wielbisz, cisnąc na tłuszczaka za wszelką cenę.
Szczur mógł się sam dostać do komory silnika, nic nie trzeba było otwierać. A pewnie nawet jeśli ktoś podłożył to z pod spodu by się dało to zrobić.
Zapchanie pianką rury wydechowej też nie wymaga otwarcia maski.
  • Odpowiedz
  • 1
A teraz do tego wszystkiego sami pomyślcie dlaczego tak bardzo Jacek ze Srawkiem kazali Majorowi mówić, że przecież nikogo nie było w Belwederze pod nieobecność Krzyśka (chociaż na filmach z tego okresu doskonale słychać, że tam jest Jacek i upija Majora)

To jest szyte Rudymi nićmi od początku do końca.
  • Odpowiedz
  • 0
@dizel81 Powtarzam Ci ostatni raz - JEŚLI ZYWY SZCZUR WSZEDŁ BY POD MASKĘ SAMOCHODU TO BY TAKŻE SAM WYSZEDŁ. Jak Ty to sobie wyobrażasz w tej pustej bani? Wchodzi sobie szczur i nagle wpada na pomysł aaa tu sobie zdechnę?

Miałeś Ty kiedyś samochód?
  • Odpowiedz
Nie przeczę że to mógł być ten Jacuś, ale równie dobrze mógł to jakiś widz w nocy zrobić.


@dizel81: A ty wierzysz w takie przypadki, że mógł to zrobić ktoś inny? Oczywiście jest taka możliwość ale bardzo nikła bo.
W dniu kiedy pijany Major wyzywał Menela ktoś go kamerował. Wiadomo pijany major pozbawiony jest czujności.
Major stwierdził, że niby nikogo nie było na szkolnej podczas pobytu Konona w szpitalu, ale później
  • Odpowiedz
@Analne_Dildo: napisałem i ktoś usunął, nie wiem o co tu chodzi ostatnio na tym tagu, na spływało się jakiś dziwnych nicków i nie można normalnie dyskutować.
Nie będę powtarzał tego co napisałem bo komuś się to nie spodobało. Mimo że pisze że komentarz usunięty przez autora, ja nic nie usuwałem tylko odpowiedziałem.
  • Odpowiedz