Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2082
Niech mnie, 30letniego singla bez dzieci zapytają jak się żyje z tym co duda daje.

Niech tylko na żywo leci. Ja im powiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#tvpis
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hpiotrekh: Przez dudeła nasz sektor został pominięty dosyć mocno jedynie w kwestii dojenia to są do nas przyklejeni jak "muchia" który wczoraj z pękniętej pompy się wydostała. 500 to od reki się dostaje a żeby chociaż 5k pożyczki dostać to trzeba czekać miesiąc cały jak w MUP mówią i to jeszcze nie wiadomo czy zaakceptują.
  • Odpowiedz
@Fichtner: jak nie trollujesz to przykro mi, że na świecie istnieją takie śmieci jak Ty.
Tu nie chodzi o to, że się komuś żyje źle tylko jest okradany. Mam 27 lat i to jest moja druga praca, gdzie mam ludzi na tym stanowisku co ja, jestem najlepszy w zespole, a tamci zarabiają kilkaset/ponad tysiąc zł więcej, bo są o 2 lata młodsi xD zajebiście pomyślane
  • Odpowiedz
@BartekRozdartek: Tak nie dzialaja dzieci z rodzin biednych, napewno masz gdzies przodka ktory byl tym wioskowym debilem leniwym ktory nic mial nie osiagnac, plus no to takie twoje wrozby z fusów. Statystyka pokazuje co innego.
Niezaprzeczalnym argumentem jest fakt ze posiadanie dzieci jest potancjalnie nieskonczonym zrodlem podatkow, a twoje podatki sa juz policzone plus na starosc bedziesz tylko ciezarem na emeryturze bo wielu innych tez mialo takie podejscie i teraz
  • Odpowiedz
@pi73r: widać jak bardzo jesteś nie życiowy i jak słabo ogarniasz otaczającą ciebie przestrzeń. Jestem przekonany, że ty i 99% społeczeństwa w twardym kapitalizmie by sie nie odnalazło. Państwa pomocnicze to cała zachodnia Europa. Na kim chcesz sie wzorować? Na paróweczkach korwina? Co potrafisz wytwarzać?
  • Odpowiedz
@Fichtner:
A niby skąd takie wnioski (chociaż strzelam, że trollujesz)? xDDD
Poza tym ja tylko napisałem, by nie zabierali jednym, by dać drugim (i to jeszcze w taki chamski sposób). Skoro sobie doskonale radzę teraz pomimo bycia w najbardziej j-----j przez pis grupie (bezdzietny 26+) to chyba jeszcze lepiej mi będzie gdy mi aż tyle nie będą zabierać.
  • Odpowiedz
@pi73r: Przecieram oczy ze zdumienia, w glowie mi sie nie miesci ze mozna miec 27 lat i dopiero teraz odkryć ze panstwo jednym zabiera a drugim daje. Jak bedziesz mial dziecko, zone i dostaniesz 500+ to wiesz o tym, że z ty 5 stow nie zobaczysz nic? Domyśl sie dlaczego :)
  • Odpowiedz
@Fichtner:
Jaki k---a dzban xDDDDD
Przecież doskonale zdaję sobie jak działa państwo, bo napisałem kilka prac jak doprowadzało do wszelkich kryzysów na przestrzeni lat. Mi się w głowie nie mieści jak można wiedzieć jak działa państwo, mieć 3 cyfrowe iq i uważać, że to jest w porządku xD
  • Odpowiedz
@Fichtner: Myślę, że rozsądna osoba nie decyduje się na dzieci nie mając zaplecza finansowego licząc jedynie na pomoc od państwa więc przestań usprawiedliwiać beneficjentów tego programu bo sami zapracowali sobie na to.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nocne_zwidy: dokładnie. Zamiast karać za pracę powinni obniżyć koszty pracy.
Każdy by na tym zyskał, a nie tylko ci z dziećmi. A przecież bezdzietny 26+ i tak tylko jeździ na panienki i wydaje na a-----l więc większość by wróciła do państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i kazdy byłby zadowolony, ale nie. Po co. Lepiej dzielić społeczeństwo i hodować darmozjadów
  • Odpowiedz
@Fichtner: Oczywiście,że tak.Musisz zderzyć się z rzeczywistością.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale w tym całym "pakiecie socjalnym"mają właśnie wcześniej wspomniane 500+,płacą grosze za mieszkanie socjalne,pierdyliard dodatków z mopsu i taka madka uzbiera z tego kilka tysięcy mając przy tym duże ulgi.Kiedyś ktoś to nawet fajnie rozpisał i policzył.To są czasy gdzie posiadanie dzieci i żerowanie na podatnikach to biznes.
  • Odpowiedz