Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2082
Niech mnie, 30letniego singla bez dzieci zapytają jak się żyje z tym co duda daje.

Niech tylko na żywo leci. Ja im powiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#tvpis
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tondi_88: gdzie powiedziałem że mam słabe życie?


@hpiotrekh: te dzbany nie rozumieją, że ty swoim produktywnym życiem, zarobkami, wydawaniem pieniędzy bardziej się przyłożysz dla przyszłości kraju niż pato-karynka 500+, która żyje z socjału, a jej gówniak w większości przypadków będzie tak samo nieproduktywny. W najlepszym razie wychodzącym na zero dla państwa, ale przeważnie ciężarem. O ile nie wypioerdoli na magazyn do Holandii ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: no ale z punktu widzenia panstwa to jestes pasozyt, bo co, zaplacisz te podatki przez 40 lat i umrzesz. Natomiast madka na zasilku wyprodukuje 5 nowych podatnikow i moze 1 bedzie na socjalu ale 2 bedzie na budowie, 1 na szparagach w raichu a 1 zostanie lekarzem. No i oni beda mieli tez dzieci, i tak dalej, potencjal podatkowy nieskonczony, u ciebie koniec.
  • Odpowiedz
pretensje zacznij od siebie


@Tondi_88: czekaj, co? Nie jestem nieudacznikiem, samodzielnie pracuję na to, co mam, więc państwo może mieć mnie w dupie? Ok, spoko. Lepiej być sierotą, nierobem lub dzieciorobem. Ja p------ę (°° . Moja ciężka praca sprawiła, że zapłaciłem więcej podatków, niż niektóre wielopokoleniowe rodzinki razem wzięte, więc mam mieć pretensje do siebie? Cholera, no jaka szkoda, że
  • Odpowiedz
Witam tez mam 30 i tez nie chce miec bombelka, ogolnie dudo wstręt wbił mi sie tak mocno ze nawet kiełbasę na promocji duda odkladam z powrotem na półkę choćby dawali ją za darmo.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh frajerze jak jesteś 30 letnim singlem o ci się żyje źle to jesteś totalnie niezaradny. Myślisz że 500+ to życie usłane różami? WTF typie jesteś totalnie odklejony.
  • Odpowiedz