Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że to co wyprawia Biedroń w tej kampanii wprowadzi #lewica do politycznego grobu.

Słaba kampania, zero wyrazu, niewiarygodny kandydat a teraz robienie kampanii Du*ie.

Brakuje żeby jeszcze jutro w Pałacu zlal matkę jutro krzycząc że "te ploty to prawda i prawacy mieli rację".

Rację miała Bacha Nowacka i Zieloni że woleli iść ze Schetyną niż z tym głąbem.

Nie wiem czy Czarzasty oszalał ale na pewno mniej czasu powinien spędzać z nowonarodzonym wnuczeciem A za to ogarniać partię bo gdy ja czerwona (a zielona z wierzchu) swinia widzę co się wyrabia to mię moja czerwona krew zalewa.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazfajnolewactwa #bekazbiedronia #wybory #antykapitalizm
  • 27
@Kjedne Kampania Biedronia była tak samo zła jak Ogórek w 2015, czyli była po prostu nieistniejąca. Dopiero teraz kiedy stery w sztabie przejęła ADB to coś tam ruszyło, no i Duda z Czarnkiem też mu pomogli. Wynik w okolicach 5% będzie sukcesem i jest możliwy jeśli dalej będzie grzany temat LGBT. Na partię, która miała ponad 12% w parlamentanych to jest i tak spektakularna klęska.
@Kjedne Jestem ciekaw czy ktoś ze starej ekipy SLD jak Belka, który był rozważany miałby większe szanse. Teoretycznie mógłby zabrać nawet PiSowi, bo sporo tamtego elektoratu SLD dziś głosuje na PiS właśnie.

A co do Czarzastego to pewnie się cieszy ze słabego wyniku Biedronia. Partia mu się skurczy, ale także jego przywództwo w koalicji będzie jeszcze mocniejsze. Razemków na razie chyba nie będzie zjadał, bo może być z tym ciężko. Zostawi ich
@Kjedne: Lewica(z jej perspektywt) musi podgryzać PeŁo i kraść im wyborców, bo jeśli tego nie będzie robić to może się okazać ze PeŁo i PSL równa 231( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wykonanie to już inna kwestia...

Ale czy mieli inny wybór?

I mnie najbardziej śmieszy to że w takiej feministyczne partii rządzi trzech mężczyzn a z tylu kobiet możliwych na kandydata wybrany został xd Biedroń.
@CynicznyMarksista: Uzupełniając wcześniejsze słowa, trzeba zwrócić uwagę na fakt iż PiS socjalne postulaty przejął wraz z elektoratem od "przystawki" Samoobrony. Partii, która swego czasu dobijała do 30% w sondażach, a w której programie i przekazie kwestie światopoglądowe nie pojawiały się niemal wcale. Za to jej lider - Andrzej Lepper - był ludowym trybunem wykluczonych i spauperyzowanych. Praktycznie aż do wyborów prezydenckich w 2005 nie było nawet wiadomo jakie poglądy ma Lepper
@Kjedne: no nie wiem. Biedroń miał całkiem sporo procentów i wiele osób widziało w nim pierwszego geja prezydenta, na co po tym blamażu bym nie liczył.
No ja się nie spodziewałem, że Biedroń tak #!$%@? sobie kampanię.
A Lewica, no cóż. Partia bananowej wielomiastowej młodzieży, ludzi którzy nadal nie lubią PO, chociaż Schetyny już nie ma i starych komuchów z PZPR chyba nie ma za bardzo szans w tak spolaryzowanym społeczeństwie,