Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Banndit no ja nie pamietam dokładnie, ale musiałem przechodzić ok. 9:30 tamtędy... trzymam kciuki Mirku, jeszcze wszystko się ułoży! i oby ten świadek Ci pomógł w sprawie!
@k4cz:
Miałem trzy operacje stawu po złamaniu i za każdym razem na sali leżałem z kimś konkretnie połamanym po wypadku motocyklowym. Sam jeżdżę na moto i trochę dało mi to do myślenia.
@Banndit: Trzymaj się Miras przechodziłem to samo. Nie żałuj sobie środków przeciwbólowych na początku bo ból jest nie do zniesienia. Za dwa dni będzie dalej boleć ale już nieporównywalnie mniej. I pamiętaj żeby odrazu zająć się rehabilitacją. Ja olałem temat bo nie wierzyłem w takie rzeczy i przez trzy lata nie moglem wieczorami usnąć jak trochę pochodziłem. Od pół roku chodzę do gościa który wie co robi i zaczynam normalnie funkcjonować.
@awariall @Banndit: @lyncz: W sumie ciekawa sprawa, sam jakieś 10 lat temu miałem wydłużaną nogę, ale zamiast Ilizarowa (który miał być początkowo) zastosowali takie ustrojstwo co się nazywa Orthofix. Łącznie udało się wydłużyć nogę o kilka centymetrów i wszystko przebiegło całkowicie bezboleśnie. Ciekawi mnie dlaczego ciągle używają Ilizarowa, ale w sumie możliwe, że jest bardziej stabilny albo jest jedyną opcją w niektórych przypadkach.