Wpis z mikrobloga

Mieszkańcom wybranych miast Polski powyżej 100k zadano proste pytanie: „Czy jesteś zadowolony ze swojego miejsca zamieszkania?”. Na mapie łączny odsetek badanych, które stwierdziły „bardzo zadowolony” i „zadowolony”.
Mówią, że najszczęśliwsze życie nad morzem #gdynia #gdansk , wysoko też #torun , na czerwono jedynie #walbrzych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #mapy
Lolenson1888 - Mieszkańcom wybranych miast Polski powyżej 100k zadano proste pytanie:...

źródło: comment_1592299766n2kkVszYoOZ9JkBNZO1SDt.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Torun wysoko bo w zasadzie jest wszystko co w dużych miastach jesli chodzi o atrakcje. Bardzo mocny jesli chodzi o kulturę i klimat studencko imprezowy na starym miescie.zawsze cos sie dzieje -festiwale koncerty. Bardzo wazna kwestia o ktorej osoby spoza kuj.pom czesto nie mają pojecia-dwustolicznosc Bdg wojewoda, ale sejmik i marszalek(pieniadze) sa w Toruniu. Do tego marszalek rzadzacy od wielu juz lat to rodowity Torunianin. Malo tego w radzie miejskiej koalicja klubow
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: pogoda tragedia jesli chodzi o trojmiasto, najwiekszy minus, z czasem zycie robi sie monotonne tutaj, syndrom malego miasta, ceny nieruchmosci kosmiczne, plus duzo sciezek rowerowych, gorzysty teren, starowka Gdansk, bliskosc jezior na Kaszubach, spokojny powolny tryb zycia jak na duze miasto, na stabilizacje ok ale jak masz kase i moldy jestes to ciekawiej jest chyba w Wawie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolenson1888: To co ja mam napisać. Dom lokalizacja na przedmieściach Trójmiasta. Duża działkę, sąsiedzi daleko i miejscowa taka za lasem ale wszędzie blisko. Las 100m, jeziora kilka kilometrów, plaża 15km, kilkadziesiąt Szwajcaria Kaszubska. Pełno sklepow, szkoła kilkaset metrów dalej. I ta cisza.
Jak kurierzy przyjeżdżają to się zawsze pytają jak taka dobra lokalizację znalazłem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flumpy_bread: nie wiem jak z robota bo nie mam jakoś parcia do ucieczki w duże miasto ale porównując taka Warszawę do Gdańska zdecydowanie wybrałbym Gdańsk do życia. Może kwestia bliskości morza, ładniejszej starówki - nie wiem. Warszawa jest dla mnie po prostu za duża i ciasna. A sporo znajomych co wyjechali na studia do Trójmiasta zadowoleni są tam z życia.

Toruń z kolei bieda z pracą ale na pewno ładna
  • Odpowiedz
morze to moze kogos podniecac jak nigdy w zyciu morza na oczy nie widzial

@flumpy_bread: Nie chodzi tylko o morze, a o cały pas nadmorski ktory jest jednym wielkim parkiem. Dla osób lubiących przyrodę, jazdę na rowerze i grillowanie to wymarzone miejsce do życia.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: 54.414845, 18.603602 tutaj jest super miejsce, jak jest dobra pogoda to codziennie masę osób grilluje na tej polance. Dużo osób grilluje też na plaży na ostatnim wejściu plażowym w Brzeźnie. Dodatkowo w noc świętojańską (najbliższa sobota), w sopocie na plaży ludzie robią ogniska.
  • Odpowiedz