Wpis z mikrobloga

Mieszkańcom wybranych miast Polski powyżej 100k zadano proste pytanie: „Czy jesteś zadowolony ze swojego miejsca zamieszkania?”. Na mapie łączny odsetek badanych, które stwierdziły „bardzo zadowolony” i „zadowolony”.
Mówią, że najszczęśliwsze życie nad morzem #gdynia #gdansk , wysoko też #torun , na czerwono jedynie #walbrzych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #mapy
Lolenson1888 - Mieszkańcom wybranych miast Polski powyżej 100k zadano proste pytanie:...

źródło: comment_1592299766n2kkVszYoOZ9JkBNZO1SDt.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: ale to zależy co robisz, a akurat rynek pracy trójmiejski jest raczej jednym z lepszych w Polsce. Ja sie przeprowadziłem z mniejszej miejscowości, ale przy okazji mieszkałem w Warszawie, w Katowicach, w Toruniu. Znam inne miasta Polski i naprawdę nie widze w Polsce lepszego do mieszkania. Wiadomo kwestia subiektywna, ale obiektywnie patrząc to wydaje mi się, że twój hejt jest lekko przesadzony.
  • Odpowiedz
rynek pracy trójmiejski jest raczej jednym z lepszych w Polsce.


@bgonzo: xD co, chyba jak jestes programista co najwyzej, przeciez tutaj praktycznie nie ma pracy, chyba, ze pasjonuje cie korpo
zarobki bardzo srednie, koszty zycia warszawskie, do zycia niezbedny samochod, to twoim zdaniem najlepsze miejsce?
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: a gdzie masz lepszy rynek pracy? to ja moge ci dać " xD co" - tutaj w każdym sektorze jest praktycznie robota. naprawde, pokaż mi w polsce gdzie poza Warszawą masz lepszy rynek pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bgonzo: w bankowości w Katowicach, w bankowosci-prawie w Krakowie, w każdym sektorze w Warszawie

przecież w Trójmieście się tylko programuje albo pracuje w branżach morskich, do tego teraz są korpo outsourcing i to wszystko co oferuje ta aglomeracja nieinzynierom
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bgonzo: ja rozumiem, że mając do wyboru Toruń i Gdańsk wybór jest prosty, ale no nie róbmy z Trójmiasta jakiegos raju na rynku pracy, nawet w Poznaniu łatwiej o pracę w biznesie niż tutaj
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: no to faktycznie wiele ten rynek pracy oferuje w Katowicach i w Krakowie, czym to sie rozni od rynku w Trójmiesce i trójmiejskich korpo które hejtujesz? nie wiem
  • Odpowiedz