Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
Niestety zmieniły mi się plany i miejsce z którego chciałem zrobić foto z casio na poczet #casiowpodrozy było z racji na covid19 jeszcze niedostępne, ale zrobię to na koniec jak zegarek obiegnie świat i wróci (jeśli).

Zatem przygoda się rozpoczyna z miejsca w którym obecnie mieszkam, a foto w tle przedstawia największego(najwyższego) do dziś istniejącego komucha w naszym kraju.

Dziś casio wpadnie na WER Warszawa, który tak źle się nam kojarzy z zegarkami z racji na dodatkowe koszty i wydłużony czas dostawy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam wszystkich uczestników, zapraszam wszystkich do śledzenia.

Następny przystanek będzie u @AllieCaulfield ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam i miłego dnia!


#zegarki
fi9o - Niestety zmieniły mi się plany i miejsce z którego chciałem zrobić foto z casi...

źródło: comment_15922975201UCsl5fUrSuka5FeNCaDWv.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fi9o: muszę powoli zacząć się zastanawiać co by tu wartego uwagi uchwycić w moim "wspaniałym" Wolverhampton lub okolicach.

Będzie zabawa z ewentualnym dopasowywaniem bransolety jak widzę...

No to ruszamy do przodu Panowie.
@Dominik80: zegarek jest z niczym. Wysyłam takim jakim wylicytowalem za te parędziesiąt zlotych.
@m_bielawski: chciałem nagrać, niestety jednak zupełnie inaczej planowałem ostatnie dni... W innym miejscu i atmosferze.
@m_bielawski: a jak to widzisz?? Czy taki kilkosekundowy filmik wrzucać tutaj czy może tutaj tylko fotkę a np filmik na jakiegoś Dropbox czy coś (??)

Super, że angażujesz się w taki sposób w projekt :)... Wznosimy tutaj pomnik od spiżu trwalszy...
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@fi9o: Czy jak zegar dojdzie do mnie to pisać ile kilometrów już zrobił?? Na zasadzie od Ciebie czyli start i wtedy
a jak to widzisz?? Czy taki kilkosekundowy filmik wrzucać tutaj czy może tutaj tylko fotkę a np filmik na jakiegoś Dropbox czy coś (??)


@AllieCaulfield: dropbox czy jakiś inny hosting plików brzmi spoko.

Myślałem o filmikach w stylu "wrist watch reveal" (https://www.instagram.com/p/CBfyleWljl5/ czy https://www.instagram.com/p/CBfu9x3lt5n/), może jakiejś panoramce z danego miejsca z zegarkiem na pierwszym planie, może coś innego. Każdy na pewno będzie miał jakiś pomysł na to.