Wpis z mikrobloga

@MasterOfDisaster7: jak będzie się ważył raz na tydzień, to to co jadł i jaki miał tryb życia przez dwa dni poprzedzające ważenie będzie miało duży wpływ na wyniki
Ważąc się codziennie może lepiej obserwować zmiany i wpływ trybu życia i jedzenia na wagę.
Oczywiście, że to nie będzie ładny malejący wykres wagi, tylko poszarpany, ale o to właśnie chodzi - obserwacje tego, co działa lepiej niż inne rzeczy.
  • Odpowiedz
@Vander98: tyle co hobbici, 175 cm
@MasterOfDisaster7: @4833478: Ja zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest miarodajne, ale i tak będę ważył się codziennie. Mnie to motywuje, nawet jak waga pójdzie do góry. Sporo osób tutaj mi kibicuje i chcę robić codziennie aktualizację. Nie chcę być zawodem dla mirko ()
  • Odpowiedz
A i dziękuję każdemu kto sugerował wczoraj żeby liczyć kalorie. Mocno się zdziwiłem jak zrobiłem dzisiaj koktail z napoju owsianego, płatków owsianych, banana i 1/2 awokado...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LipaStraszna: mówiłem ci, że ten koktajl to z 400-500 kcal wyciągnie. W ogóle ile kcal ustawiłeś na start? No i nie wkurzaj się jak waga stanie bo waga to też nie wyznacznik, u mnie "stoi" od miesiąca, ale wchodzi rekomp po prostu. Widzę po sobie i po obwodach, że jest mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@carnaval: no ja dałem banana, awokado (1/2), 55 gramów płatków owsianych i 1,5 szklanki napoju owsianego i wyszło 620 kcal xD

Chcę trzymać się 1800-2000 max. Jutro ten koktaj ograniczę, dam 1/4 awokado, szklankę napoju i 1/2 wody i 30 gramów płatków.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LipaStraszna: 1800? XD chcesz się zagłodzić? Dla ciebie to pewnie redu będzie dobra od 3k w dół, oblicz sobie 0 kaloryczne. Ja przy 173/69 mam niecałe 2500k zero, a redukuje na 2300/2400 (tylko tutaj dochodzi rower i FBW)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LipaStraszna: zresztą zKwzy jak często jesz. Ja wolę zjeść 3-4 posiłki max więc takie śniadanie 600/700 kcal to dla mnie raj, im więcej rano wbije ttm mniej do wbicia potem. Trzymaj się "plus minus" założonej kaloryki, mierz obwody i obserwuj wagę co tydzieb/dwa
  • Odpowiedz
  • 0
@LipaStraszna ja przy tym samym wzroście ważyłem 123 kg... Teraz jest 106 i nadal idzie w dół ()
Polecam IF, trening siłowy i długie marsze z odpowiednim tempem.
  • Odpowiedz
@LipaStraszna: trochę beka bo wałkowane jest to milion razy że bez liczenia to się można w pompkę cmoknąć ale każdy zawsze wie swoje. A potem wychodzi że niewinna papka z owoców i płatków owsianych to bomba węglowodanowa pełna kcal. Dobrze że chociaż załapałeś to tak szybko bo niektórzy są uparci a potem dziwią się że waga stoi.
  • Odpowiedz