Wpis z mikrobloga

Osobiście wierze w pizzagate.
Jestem wstanie uwierzyć, że znudzeni bogaci biznesmeni i posłuczne im polityczne mapety są gotowe bawić się w pedofilie oraz nadużywać wpływów by nie zostać wykrytym.
Od dawna wiadomo, że biznes w systemie kapitalistycznym przyciągał psychopatów zdolnych do wszystkiego.
Sprawa Epsteina to potwierdza.
Nie uderza to jednak w lewice a w prawice i neoliberalizm.
W akapie albo za ogólnoświatowych rządów Korwina pewnie by go nawet nie skazali.
#pizzagate #antykapitalizm #kapitalizm
#dktcich #pedofilia #epstein
  • 46
@tallman: Połączenie monarchii z demokracją oraz pewne wartości znacznie udoskonalały wybór "aniołów". Poza tym mieli szczęście do Stalina, jego następcy popełnili błędy.
@Al-3_x: To nie uderza ani w prawicę, ani w lewicę, ani w Żydów, tylko w kryminalistów, czaisz? Co do wiary w Pizzagate, to nie trzeba tutaj wierzyć w wiele, jak jesteś policją i widzisz podejrzane zachowania, to rozpoczynasz śledztwo.
@Al-3_x: Poza tym jak już mamy się bawić w oskarżenia, to osobnicy zamieszani w Pizzagate to:

* Ludzie zainteresowani okultyzmem - brzmi mało prawicowo i religijnie, bogobojnie.
* Ludzie o raczej lewicowych poglądach - wspierali Hillary Clinton w wyborach.
* Homoseksualiści - osoba w centrum tego skandalu i otaczające go osoby, to osoby homoseksualne.

Historycznie w kręgu chrześcijańskim tylko i wyłącznie lewica ideologicznie zaakceptowała pedofilię na fali rewolucji seksualnej.

No ale
@oligopol: Powiem tyle. Interesowałem się kwestią pizzagate w swoim czasie.
Osobiście odrzucam okultystyczny wymiar tego wszystkiego. Rzeczywistość to nie true detective.
Bardziej jestem wstanie uwierzyć, że bogaci i wpływowi ludzie zwyczajnie się nudzili i potrzebowali nowych wrażeń.
A że mieli wpływy to wykorzystali je.
Clinton nie jest aż taka lewicowa. Raczej na taką pozuje. W istocie jak oglądałeś dokument o fundacji jej oraz męża to ładnie pokazuje jakimi są ludźmi.
A
@Al-3_x: Może to zmieni twoje zdanie: https://www.wykop.pl/wpis/40364217/james-alefantis-wlasciciel-comet-i-kumpel-najwyzej/ Osoba w centrum Pizzagate - James Alefantis,oprócz ciągot do Mariny Abramovic (idąc za jego Instagramem) tworzył produkcje o jawnie satanistycznym/okultystycznym przekazie. Tony Podesta który woził się z Jamesem, będąc jednocześnie top 3 najpotężniejszych lobbystów w USA - w imię interesów Arabii Saudyjskiej i Ukrainy (szczególnie administracji Janukowycza)również miał jakieś ciągoty do Mariny Abramovic umawiając się z nią na prywatne "spirit cooking".

W kontekście tego
Pobierz oligopol - @Al-3_x: Może to zmieni twoje zdanie: https://www.wykop.pl/wpis/40364217/j...
źródło: comment_1592361326yny7Gqh55Jf6pvyz7ekBOs.jpg
@Al-3_x: Intencji które za tym stoją nigdy nie poznasz do końca, tym bardziej, że to ludzie którzy zostawiali okruszki po sobie w życiu publicznym i internetowym, które zostały później wypuszczone przez kogoś kto zdaje się miał większą wiedzę o tym niż nawet my teraz - prawdopodobnie żeby zaszkodzić Clintonowej, więc ślady ich podejrzanej aktywności to zaledwie widzimy tylko jej powierzchnię. Ja sobie układam z tego puzzle, które dają szerszy obraz i
Pobierz oligopol - @Al-3_x: Intencji które za tym stoją nigdy nie poznasz do końca, tym bardz...
źródło: comment_1592365059PXfTd9A699KAhDkrorqUKo.jpg
@Al-3_x: Bardzo dziwna jest też ta wyspa Epsteina - ta dziwna świątynia na szczycie wyspy szczególnie (wrócę do tego na sam koniec wpisu) i Bohemian Grove ... czy obecność Busha Sr. i Busha Jr. w Skull and Bones, którzy są jawnie okultystyczni.

https://en.wikipedia.org/wiki/Skull_and_Bones

Among prominent alumni are former president and Chief Justice William Howard Taft (a founder's son); former presidents and father and son George H. W. Bush and George W.
oligopol - @Al-3x: Bardzo dziwna jest też ta wyspa Epsteina - ta dziwna świątynia na ...
@oligopol: No dobrze ale mam jedno zasadnicze pytanie. Po co. Po co bogate elity miały by się bawić w coś takiego.
Jestem wstanie zrozumieć, że wśród osób wpływowych są osoby o różnych upodobaniach. Często chorych. Że wśród polityków i biznesmenów są osoby niemoralne.
Ale czemu po co miały by się bawić w ten cały satanizm. Jaki jest cel tego?
Po prostu ciężko mi uwierzyć że wpływowe poważne osoby bawiły by się
@Al-3_x: Wrzucę jeszcze kiedyś bardzo ciekawy filmik, ale na razie mam go na prywatnym - który pozbawi Cię wątpliwości i nie chodzi tu tylko o elity, ale i agencje modellingu podpięte pod elity, wokół Rachel Chandler, która jest sfotografowana z elitami, jak w podanym przeze mnie wcześniej linku.

Satanizm to zdecydowanie lepsze usprawiedliwienie chorych zachowań i całkowitej wolności niż jakakolwiek inna filozofia, czy religia. Żaden buddyzm i żaden islam, czy chrześcijaństwo
@oligopol: Uwielbiam czytać twoje posty w tym temacie.

Ogólnie interesuje się pizzagate od początku jej istnienia, przeczytałam chyba wszystkie polskie opracowania internetowe, obejrzałam też kilka filmów na YouTube, aczkolwiek przy jednym (sam go chyba kilka tygodni temu tu zapostowałeś) musiałam przerwać w połowie bo nagle zrobiło mi się słabo. Poczułam mdłości i mój mózg jakby powiedział „nie”. Nastąpiło przeładowanie obrzydliwymi obrazami, screenami z insta Alefantisa, te twarze dzieci, to po prostu