Wpis z mikrobloga

Osobiście wierze w pizzagate.
Jestem wstanie uwierzyć, że znudzeni bogaci biznesmeni i posłuczne im polityczne mapety są gotowe bawić się w pedofilie oraz nadużywać wpływów by nie zostać wykrytym.
Od dawna wiadomo, że biznes w systemie kapitalistycznym przyciągał psychopatów zdolnych do wszystkiego.
Sprawa Epsteina to potwierdza.
Nie uderza to jednak w lewice a w prawice i neoliberalizm.
W akapie albo za ogólnoświatowych rządów Korwina pewnie by go nawet nie skazali.
#pizzagate #antykapitalizm #kapitalizm
#dktcich #pedofilia #epstein
  • 46
@kociooka: Warto sobie uściślić czym jest Pizzagate i czym określimy Pedogate - ostatnie szerokie określenie na pedofilię w kręgach elitarnych. Pizzagate ma tylko jedną definicję, to podejrzane maile Podesty, obecność Jamesa w nich i osoby otaczające Podestów i Jamesa i zachowujące się równie podejrzanie, czy to złapani na tym w mediach społecznościowych, czy przez jakiś inny element życia publicznego - przykładem niech będzie przyjaciel Tony'ego Podesty od jego młodych lat -
Mimo to ciekawość jest u mnie silniejsza i nie potrafię się powstrzymać żeby nie czytać nowych rzeczy w tym temacie (m.in. Twoich wpisów). Może masz jeszcze jakieś nowe spostrzeżenia? Jakie źródła informacji polecasz jeśli chodzi o nowe doniesienia o pizzagate i ogólnie tym całym polityczno-celebryckim środowisku? Jakieś konta twitterowe?


@kociooka: Skoro już dałem parę ciekawostek to dodam, że być może wkrótce jak już pisałem, mam nadzieję przynajmniej, dodam na tagu pizzagate
@oligopol: Dziękuję za wszystkie informacje i wyjaśnienia.

Sama chyba nie mam odwagi w tym grzebać, ale poczytam reddit. Czekam twoj na kolejny wpis w tym temacie.

A co sądzisz jeszcze na temat powiązań między Podestami a sprawą zaginięcia Madeleine McCann? Czy te krążące w sieci i pokazywane w filmach o jej zaginięciu rysopisy sprawców, łudząco podobnych do Podestów nie były fejkiem? I czy uważasz że w ogóle ta sprawa miała jakiś
@kociooka: Ahh, zapomniałbym. Od października 2017 na chanach wypowiada się anonimowy użytkownik podający się za agenta/ów wywiadu USA pod kryptonimem QAnon, mówią, że toczą wojnę z tą siatką kryminalistów próbując znaleźć na nich dowody i skazać. Potwierdza on Pizzagate chociaż mówi, że Tony Podesta nie ma nic wspólnego z zaginięciem McCann. Oczywiście sam QAnon twierdzi, że podaje też dezinformację żeby wprowadzić przeciwników w błąd, więc niekoniecznie musi to być prawda.

https://qanon.pub/