Wpis z mikrobloga

Poszukiwany dietetyk-cudotwórca, lokalizacja bez znaczenia, jeżeli można konsultować się online.
Dietetyk kliniczny, doświadczony, żaden szarlatan po kursie online za 599 zł.

Przypadek (TO NIE JA, szukam dla przyjaciółki)
- kobieta, 28 lat
- wegetarianka od 13 roku życia, dieta ogólnie #!$%@?, mnóstwo przetworzonego jedzenia, mało gotowania w domu, mało tłuszczu, dziewczyna bardzo chuda
- diagnoza: cukrzyca typu pierwszego, Hashimoto i endometrioza (fajnie, co?)
- historia anemii

Czy jesteście w stanie polecić jakiegoś naprawdę wybitnego specjalistę?

#dieta #medycyna #pytaniedoeksperta
  • 13
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna niestety, kobieta jest jedna, a pacjentów wiele. Jest bardzo rzeczowa i wyprowadza ciężkie przypadki na prostą, polecam poczytać jej bloga. Mi też się nie udało jeszcze dostać, ale warto próbować.
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: > TuSiePanPuknij.jpg a czemu? czytaj to - > > wegetarianka od 13 roku życia, dieta ogólnie #!$%@?, mnóstwo przetworzonego jedzenia, mało gotowania w domu, mało tłuszczu, dziewczyna bardzo chuda
- diagnoza: cukrzyca typu pierwszego, Hashimoto i endometrioza (fajnie, co?)
- historia anemii

Jak dla mnie to duze problemy z odzywianiem gdzie przy cukrzycy i Hashimoto dieta jest szczególnie wazna. Mieso dostarcza duzo skladnikow odzywczych ktore powinna dostarczac z innych zrodel
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: rosół to sobie odpuść bo tam niewiele jest czegokolwiek. Pisałaś wcześniej, że jest szansa na produkty odzwierzęce nie będące mięsem, wiec jajka na początek były by bardzo ok. Jeśli nie ma problemów z laktozą to nabiał, może ryby. Sam mam pod opieką osobę z WZJG i pomału przekonuję ją do keto. Metoda małych kroków się sprawdza, tłumaczenie że rośliny nie dla każdego są dobre bo mają dużo naturalnych trucizn.
  • Odpowiedz