Aktywne Wpisy

nieocenzurowany88 +174
Gdyby Polska awansowała i dostała Republikę Zielonego Przylądka w grupie, to by się wszyscy cieszyli i lekceważyli, a potem byśmy dostali na p---ę i by było słynne "niestety". #mecz

Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
kupował ktoś takie cuś do montażu koła rowerowego z bagażnikiem dachowym?
#rower #rowery