Wpis z mikrobloga

Potrzebuję szybciutko kupić szosę (a z dostępnością masakra), mam kilka typów m.in.:

Canyon Endurance AL 7.0
Rose Pro SL 105
Radon R1 105

Ze względu na dostępność widzę, że Canyon i Rose odpadają, bo trzeba sporo czekać, a chciałbym jeszcze w tym roku pojeździć. Ktoś mógłby się wypowiedzieć o tym Radonie? ewentualnie polecić coś innego wartego uwagi?

Radon mi pasuje, bo przy nodze 91cm i wzroście 186cm wychodzi mi akurat rama 60ka (teraz mam hardtaila Radona 20 cali i jest akurat). Raczej nic lepszego niż Shimano 105 mi nie potrzeba, hamulców tarczowych też chyba nie, bo świętokrzyskie here więc bez kosmicznych górek.

#rowery #szosa #rower
Pobierz
źródło: comment_1592229450uqgQG5FpT5lhuwIwPgLJPX.jpg
  • 27
@kasin: Jest możliwość, Trzeba opukać carbon czy nie ma delaminacji żadnej. W sumie to nie wiem co by klient musiał robić, żeby się coś z tą ramą miało stać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasin: to nie moje. Wypożyczalnie raczej dbają i regularnie serwisują te rowery. Sprawdzają też przy oddawaniu ich stan. To nie rowery miejskie na minuty, tylko szosówki dla freaków kolarstwa, którzy życie urządzają wakacje w siodle gdzieś na Majorce albo Kanarach, więc nic tam zużyte nie będzie moim zdaniem. Jest tych ogłoszeń kilka w Polsce. Może gdzieś masz w miarę blisko, żeby podjechać.