Wpis z mikrobloga

@vympayer: nie mordo.

Po pierwsze, da sie zyc w zwiazku bez slubu i byc szczesliwym, tak, takze jako dlugodystansowiec!

Po drugie, jak znajdziesz wlasciwa kobiete i masz pewne przekonania i zdrowe poczucie wlasnej wartosci to nie bedziesz jedynie bankomatem ze stryczkiem "umowy prawnej" na szyi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ramzes8811: otóż jest obowiązkiem xd więź fizyczna jest jednym z głównych elementów małżeństwa i bez niej małżeństwo traktuje się już jako częściowo w rozpadzie
  • Odpowiedz
@fagitty-bobitty: sprowadzanie rzeczy do skrajnosci tworzac nieistniejscego chochola by moc atakowac nieistniejacego oponenta... hoho, toc to poziom godny WTC. Obecnego.

Dodam jeszcze straszne napiecie i bol dupy o brak zrozumienia ironii, juz pomijajac nawet znajomosc popularnego haselka / zartu.

Reszta, ktora byla do powiedzenia juz zostala powiedziana, wiec nie bede po sobie i innych powtarzac. Nie bede Ci tez mowic co masz powiedziec swojej hipotetycznej dziewczynie, bo z tak krucha
  • Odpowiedz
@Xysz: Ale czy OP, sprecyzował swoje zdanie, zamiast rzucać skrajnym hasłem i liczyć na to, że każdy zrozumie do jakiego stopnia je popiera? Skąd wiesz, że właśnie tak nie myśli. Pogadaj trochę ze znajomymi po ślubie jeśli takich posiadasz to nawet się o zgrozo dowiesz, że takie podejście nie jest wcale rzadkie u mężczyzn. XD Ba, nawet na Mirko czasem widać takie wpisy.
Tak, mam niesamowicie kruchą psychikę, bo mnie
  • Odpowiedz
@Xysz: Zacznijmy od tego że znalezienie kobiety która jest ogarnięta, a nie tylko wygląd ma do zaoferowania to już wyzwanie. Znalezienie takiej której pasuje bycie w związku bez ślubu jeszcze zawęża tę ilość. Oczywiście, są, właśnie z takimi w przeszłości się wiązałem, tyle że nie wiadomo czy nie zmienią zdania w trakcie związku.
A co do szukania właściwej i bycia pewnym małżeństwa to mogę to skomentować tylko parafrazą z "Chłopaki
  • Odpowiedz
I co w tym dziwnego, że ludzie oczekują stosunków płciowych po ślubie? To chyba ich brak jest dziwniejszy xD

Nie mówię by się zmuszać, ale też tresować partnera to największe #!$%@?ństwo. Nie chcesz mu pozwolić to zostaw go i się nie męczcie.
  • Odpowiedz
nawet podstawa to unieważnienia małżeństwa w KK


@Wassimir: Who cares.
Ludzie mają prawo decydować co robią ze swoim własnym ciałem. W tej kwestii nie ma żadnych obowiązków.

Małżeństwo jest dla mężczyzny niekorzystną umową prawną i tyle

@Dykto: Jeśli się bierze ślub z idiotką, to być może i tak jest. Ale tylko idioci żenią się z idiotkami.
  • Odpowiedz
Trzeba na to spojrzeć inaczej, ludzie się źle dobierają, kobiety nie pragną swoich mężczyzn, a mężczyźni biorą kobiety bo lepszych nie mają w zasięgu.

Problem braku seksu wynika z tego, że ludzie są źle dobrani pod względem potrzeb lub brakuje między nimi chemii. Pożądanie nie jest sprawą negocjacji czy ustaleń. Seks powinnien dziać się naturalnie, jeśli go brak to jest on kiepskiej jakości lub złe dobranie partnerów pod względem libido lub brak namiętności.

Szukamy argumentacji do z góry nieprwawidłowej sytuacji, jak kupimy za duże spodnie to nie mamy do nich pretensji, że sa za duże tylko je zmieniamy.

Nie
  • Odpowiedz
Ludzie mają prawo decydować co robią ze swoim własnym ciałem. W tej kwestii nie ma żadnych obowiązków.


@anonimek123456: Oczywiście, ale nie znaczy to, że nie ma żadnych konsekwencji. Jak wyżej, brak seksu jest powodem do rozwodu z winy odmawiającego.

  • Odpowiedz