Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie się dowiedziałem, że moja dziewczyna z którą jestem już kilka lat doprawiła mi rogi. Od jakiegoś czasu coś podejrzewałem. Plan mam taki, żeby się z nią spotkać (aktualnie śpi u koleżanki), dowiedzieć się z kim i co, zabrać kluczyki od mieszkania które wynajmujemy, dać jej kilka godzin na spakowanie się. Do tego klasyka, trochę powyzywam. Zniszczę jej ulubiony prezent który ode mnie dostała, do tego planuję zepsuć jej relację z psiapsi. Mogę jej jeszcze bardziej wejść w życie, w sferze materialnej (wyłożyłem na nią trochę kasy, nie jakieś kroci ale jak czegoś potrzebowała to dostawała) jak i niematerialnej. Ale teraz jestem pod wpływem emocji, i nie wiem czy dobrze robię. Może powinienem załatwić to na spokojnie? Od dłuższego czasu nasza relacja się popsuła i była spisana na straty, ale zdrady za moimi plecami nie przepuszczę, tym bardziej że przekroczyła szczyty hipokryzji. #zdrada #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee6dca32d35834c6b87f018
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[========================................] 60% (142zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 98
@VeleiN: Wy jestescie niedorozwinięci, skoro ja nie mówię o zdradzie, a #!$%@? szajsu jakim jest zabieranie prezentów. Przeczytaj jeszcze raz, może zrozumiesz
@Reaamu: Jesteś pewna, że jak cię ukochany będzie zdradzał, to nie zachowasz się jak pajac? Nie będzie krzyku, płaczu, rzucania rzeczami, obgadaniania z przyjaciółkami?
nie słuchaj co mówią inni o spokoju i klasie.

Poczekaj jeden dzień, nasraj jej do butów, i popros aby poszła bo coś do sklepu. Jak włoży obie stopy #!$%@? ją za drzwi, będzie musiała w gównianych kapokach po wsi się szwędać.


@Janusz_Dmowski-Zubr: opie bandyto...