Wpis z mikrobloga

@szakur: no, granice absurdu to już zaczyna przekraczać, najpierw tvpis, a teraz prezydent idzie i pcha ten cyrk na kółkach.... Wypowiadanie się o części osób, która chcąc nie chcąc też jest częścią społeczeństwa, w ten sposób to przystoi sebie pod blokiem, a nie głowie Państwa.... Myślę że sporo głosów też przez to straci (no bo gdzie tu szacunek do bliźniego?) i, mam nadzieję, nie wygra tych wyborów.
@Alojzzy To podaj link do znaleziska. O ile wiem, jak firmy czy branże lobbują za czymś, jak np. lobby paliw kopalnych finansuje pseudonaukowcow aby mówili, że zmian klimatu nie ma i nie trzeba odchodzić od węgla, tak tego mitycznego lobby LGBT nie mogę pojąć, bo poza teoriami spiskowymi nie mogę się dowiedzieć co za tajna i zła agendę ono niby ma.
@GrammarNazi: Nie chce mi sie szukać, a nie zapisałem tego nigdzie.
Generalnie, aby utworzyć takie nieformalne lobby wystarczy kilka grup lgbt na fejsie posiadających dużo członków i już w nieformalny sposób można przez admina tej grupy robić deal z Trzaskowskim.
Załóżmy, że te grupy skupiają w sumie 1 mln członków i prowadzone sa przez kilku administratorów (przedstawiciele członkow grup), a ci administratorzy mają kontakt z Trzaskowskim, któremu proponują przepchnięcie jakichś rozwiązań
@Alojzzy No fajnie i uważasz, że osoby LGBT są zorganizowane w jakaś zwarta grupę, która ma swoich profesjonalnych lobbystów? Za czym ich lobbyści mieliby lobbować, jakie mają cele? Czy te cele są szkodliwe dla innych ludzi? Jeśli tak to w jaki sposób?
@GrammarNazi: tak uważam, skoro potrafią się zorganizować w grupę na protesty, parady, itd. Oczywiście profesjonalnych oficjalnie chyba nie ma i z korzyścią dla nich jest, aby nikt taki się nie ujawniał. Cele mogą być naprawdę różne - istotne jest, aby zebrać taką grupę i nią manipulować we własnym interesie, wpływać nią na politykę, etc. Przy czym jak wspomniałem, cele mogą być różne, a więc szkodliwe i nie szkodliwe dla innych.
Wg
@Alojzzy To małżeństwa hetero, które nie chcą mieć dzieci też powinny być nielegalne ¯_(ツ)_/¯ Co do wzorców to była masa badań na ten temat, z których wynika, że dzieci z rodzin jednoplciowych wychowują się prawidłowo. Poza tym, związek kobiety i mężczyzny nie daje żadnej gwarancji, że dziecko wychowa się w nim prawidłowo, stąd np. DDA, DDD i pewnie jeszcze jakieś inne dysfunkcje, które poważnie wpływają na dorosłe życie.